piątek, 10 lutego, 2023
Strona głównaWykończeniaSchodyDrewniane schody Domański - ekskluzywne schody na zamówienie

Drewniane schody Domański – ekskluzywne schody na zamówienie

Drewniane schody zdobione niepowtarzalnymi rzeźbieniami, kutą stalą,  drewnianymi wstążkami bądź szeroką belką lądującą gładko na podłodze to cechy charakterystyczne schodów Domański, które bez wątpienia sprawiają, że wnętrza stają się ekskluzywne.

schody domanski 12

Produkt tworzony na indywidualne zamówienie

Drewniane schody Domański są produktem kompletnym, zaczynając od ich projektu a na montażu i zabudowie stropu kończąc. Już podczas tworzenia projektu, podchodzimy do zamówienie indywidualnie, wiedząc, iż miejsce montażu nigdy nie będzie takie samo jak poprzednio. Zaletą takiego rozwiązania są schody idealnie dopasowane do stylu wykończenia wnętrz.

Do momentu aż projekt nie zostanie zaakceptowany, Klient nie ponosi żadnych kosztów. Dopiero po uzgodnieniu wszelkich szczegółów podpisywana jest umowa i następuje produkcja i montaż schodów.

schody domanski 1

Z troską o środowisko naturalne

Produkując schody drewniane dbamy także o środowisko naturalne, wybierając dostawców legitymujących się zaświadczeniami o zrównoważonym wykorzystaniu dóbr naturalnych (np. zrównoważone leśnictwo) oraz używając ekologicznych klejów i lakierów pozbawionych niebezpiecznych rozpuszczalników (safe solvents).

schody domanski 2

schody domanski 3

schody domanski 4

schody domanski 5

schody domanski 6

schody domanski 8

RELATED ARTICLES

4 KOMENTARZE

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii