Drewniane schody zdobione niepowtarzalnymi rzeźbieniami, kutą stalą,  drewnianymi wstążkami bądź szeroką belką lądującą gładko na podłodze to cechy charakterystyczne schodów Domański, które bez wątpienia sprawiają, że wnętrza stają się ekskluzywne.

Produkt tworzony na indywidualne zamówienie

Drewniane schody Domański są produktem kompletnym, zaczynając od ich projektu a na montażu i zabudowie stropu kończąc. Już podczas tworzenia projektu, podchodzimy do zamówienie indywidualnie, wiedząc, iż miejsce montażu nigdy nie będzie takie samo jak poprzednio. Zaletą takiego rozwiązania są schody idealnie dopasowane do stylu wykończenia wnętrz.

Do momentu aż projekt nie zostanie zaakceptowany, Klient nie ponosi żadnych kosztów. Dopiero po uzgodnieniu wszelkich szczegółów podpisywana jest umowa i następuje produkcja i montaż schodów.

Z troską o środowisko naturalne

Produkując schody drewniane dbamy także o środowisko naturalne, wybierając dostawców legitymujących się zaświadczeniami o zrównoważonym wykorzystaniu dóbr naturalnych (np. zrównoważone leśnictwo) oraz używając ekologicznych klejów i lakierów pozbawionych niebezpiecznych rozpuszczalników (safe solvents).

4 KOMENTARZE

 1. ola

  piękne te schody, zresztą cóż innego można o nich powiedzieć 😉 ciekawa jestem ile kosztują

 2. Emilia

  Marchewka … nic dodać nic ująć … Jeszcze Baront ładne robi …

 3. Leon

  Marchewka klasa sama w sobie … Sam jestem posiadaczem i można się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach 🙂

 4. Magdalena

  Ugh.. ten domanski robi chyba jednak ladniej od marchewki, mam marchewke i odwiedzilam dzisiaj znajomych ktorzy zrobili u domanskiego… odrazu widac lepsza jakosc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here