piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNasze patronatyMożecie już zobaczyć pierwsze zgłoszenia w 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”!

Możecie już zobaczyć pierwsze zgłoszenia w 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”!

Chociaż data przyjmowania zgłoszeń jest jeszcze odległa (11 października 2021) pojawiły się już pierwsze zgłoszone produkty w prestiżowym konkursie „Diament Meblarstwa”, organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Można je już zobaczyć na stronie internetowej konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl. 

Konkurs Diament Meblarstwa – to już 16 lat!

Konkurs „Diament Meblarstwa” trwa nieprzerwanie od 16 lat, a jego ideą jest odnalezienie i nagrodzenie najlepszych produktów wyposażenia przestrzeni, w których mieszkamy, żyjemy i pracujemy. Przez lata organizatorzy obserwowali jak te przestrzenie ewoluują w niesamowity sposób wkraczając w przyszłość. Jak pojawiają się zupełnie nowe, niespotykane w tradycyjnym projektowaniu wnętrz możliwości i rozwiązania, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dotychczasowi bohaterowie drugiego planu – okna, drzwi, podłogi i ściany, AGD, armatura kuchenna i łazienkowa, grzejniki – stali się wyjątkowymi elementami stanowiącymi niejednokrotnie o estetyce i klimacie danego wnętrza.

Wraz z tym procesem zmieniał się również konkurs „Diament Meblarstwa” uzupełniany nowymi kategoriami, dzięki którym organizatorzy pragną pokazać jak piękne i funkcjonalne może być nasze otoczenie oraz nagrodzić najbardziej wartościowe produkty i najbardziej kreatywnych producentów.

Produkty – wszelkie elementy wyposażenia wnętrz – można zgłaszać w 21 kategoriach, w ramach których uczestnicy dokonują wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy.

Ciekawym aspektem konkursu jest również specjalna kategoria „młody design”, będąca wyrazem otwarcia się organizatorów na zupełnie nowe i inspirujące pomysły studentów oraz ubiegłorocznych i tegorocznych absolwentów szkół i uczelni wyższych, którzy mogą zgłaszać swoje projekty bezpłatnie. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania świeżego i niestandardowego spojrzenia młodych adeptów sztuki projektowania wnętrz szerokiemu gronu producentów, która może zaowocować korzystną dla obu stron współpracą.
Najlepsze produkty wskaże kapituła złożona kilkudziesięciu ekspertów o różnych kompetencjach, które pozwolą ocenić je jak najbardziej obiektywnie i z różnych punktów widzenia.

W skład kapituły wchodzą architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy, organizatorzy targów oraz przedstawiciele sektora handlu. Dokonując oceny produktów jury weźmie pod uwagę wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólną prezencję produktu.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, w tym nasz, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, architektoniczną i wyposażenia wnętrz, co zapewnia szeroką promocję uczestników i zgłaszanych przez nich produktów.

Konkurs zyskał również nowego Partnera Technologicznego – firmę IFS. Firma IFS jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Zespół składający się z 3.300 pracowników wspiera ponad milion użytkowników z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Organizatorzy są wdzięczni za zaangażowanie i za wsparcie tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa”.

Diament Meblarstwa 20211 – daty, których nie można przeoczyć:

• termin przyjmowania zgłoszeń – 11 października
• głosowanie jury – 18-25 października
• poinformowanie uczestników o wynikach konkursu – 26-29 października
• opublikowanie wyników na stronie konkursowej – 1 listopada
• uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie – grudzień 2021
Zmierz się z najlepszymi i weź udział w 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”!

Zapraszamy na stronę www.diamentmeblarstwa.pl.

16 edycja konkursu diament meblarstwa

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii