niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaNasze patronatyDiament Meblarstwa 2021 – rusza 15. edycja!

Diament Meblarstwa 2021 – rusza 15. edycja!

Wystartowało przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Diament Meblarstwa 2021” za którego organizację odpowiada Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Wzorem poprzednich edycji znów objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym i będziemy mieli wpływ na wynik plebiscytu. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału!

Pięć etapów konkursu

To już 15. edycja znanego i cenionego w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz konkursu, który od wielu lat pozwala budować pozytywny wizerunek firm i promować wartościowe produkty, wskazane przez szerokie grono ekspertów. Została podzielona na etapy:

ETAP 1: cena promocyjna

  • 1 czerwca – 31 lipca 2020 r.– promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT

ETAP 2: cena regularna

  • 1 sierpnia – 12 października 2020 r. – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.790 zł + 23% VAT

ETAP 3: głosowanie kapituły

  • 19 – 26 października 2020 r. – głosowanie kapituły konkursowej

ETAP 4: nagrodzeni

  • 29 – 30 października 2020 r. – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
  • 2 listopada 2020 r.– opublikowanie wyników na stronie konkursowej www.diamentmeblarstwa.pl

ETAP 5: gala konkursowa

  • grudzień 2020 – uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie (Warszawa)

Zwycięzców wskaże kapituła, w skład której wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

diament meblarstwa

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” i konkursu „Diament Meblarstwa”.

Diament Meblarstwa 2021 – do kiedy można wysyłać zgłoszenia

W tym roku zgłoszenia będą przyjmowane do 12 października, tradycyjnie już w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

diament meblarstwa

Patronami Honorowymi i Medialnymi 15. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, w tym właśnie nasz.

To będzie szczególna edycja – 15! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii