poniedziałek, 10 czerwca, 2024
Strona głównaWykończeniaSchodyTRĄBCZYŃSKI – schody i podłogi dla wymagających

TRĄBCZYŃSKI – schody i podłogi dla wymagających

TRABCZYNSKI to firma projektowo-produkcyjna oferująca ręcznie wykonywane luksusowe schody i niepowtarzalne podłogi. Firmę wyróżnia świetne wzornictwo oraz najlepsze technologie, umożliwiające realizację najbardziej ambitnych projektów.

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

Naszą specjalnością są wykonywane na indywidualne zamówienie konstrukcje gięte oraz ekskluzywne schody nowoczesne. Zawsze pamiętamy o tym, że schody powinny być nie tylko sposobem na bezpieczne pokonywanie wysokości, ale także pięknym meblem.

Wykonujemy schody bardzo indywidualne. Zawsze staramy się by nie tylko wpisywały się w otoczenie i dopełniały je, ale wręcz przekształcały wnętrze według życzeń i pragnień naszych klientów. W naszych rękach marzenie zamienia się w zamiar, zaś technika i praca ludzkich rąk stapiają drewno, metal i szkło w użytkowy wyrób aspirujący do miana sztuki.

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację – od projektu po montaż w każdej części świata. Wykonujemy schody zarówno klasyczne, jak i bardzo nowoczesne, a wieloletnie doświadczenie projektowe i produkcyjne, wsparte wyobraźnią pozwalają nam oferować schody odpowiadające niemal każdej potrzebie.

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

W naszych realizacjach stosujemy najszlachetniejsze materiały i technologie. Obok sprawdzonych gatunków drewna sięgamy na co dzień po szkło, stal, mosiądz i corten. W razie potrzeby wykorzystujemy również brąz oraz wysokogatunkową skórę. Wciąż szukamy nowych materiałów i form. Do wykańczania powierzchni drewnianych używamy naturalnych olejów i wosków lub ekologicznych lakierów. Kutą stal zabezpieczamy farbami i patynami, zaś stal szlachetną polerujemy od głębokiego matu po lustrzany połysk.

W naszej ofercie schodów znajdują się modele całkowicie niepowtarzalne, projektowane każdorazowo na indywidualne zamówienie oraz bardzo nowoczesna linia TECHNE, która zawiera w sobie wzory odpowiadające współczesnym tendencjom we wzornictwie.

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

Obok schodów w naszej ofercie znajdują się również najwyższej jakości podłogi, które są indywidualnie projektowane i wykonywane z długich szerokich desek. Najczęściej wykańczamy je ekologicznymi woskami i olejami, często nadajemy im postarzaną strukturę uzyskując niepowtarzalną, szlachetną powierzchnię. Podłogi wykonujemy w grubości 15-20 mm i w długości desek do 6,5 m. Ich szerokość, w zależności od gatunku drewna wynosi 20-30 cm. Są to podłogi przeznaczone również na ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

Ekskluzywne schody nowoczesne Trąbczyński

Trąbczyński

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii