środa, 29 marca, 2023
Strona głównaWykończeniaŚciany i podłogiBiel jest ponadczasowa, finezyjna i niedościgniona w swojej uniwersalności. SIMPLY WHITE OC-117...

Biel jest ponadczasowa, finezyjna i niedościgniona w swojej uniwersalności. SIMPLY WHITE OC-117 – Kolor Roku 2016 Benjamin Moore

SIMPLY WHITE OC-117, KOLOR ROKU 2016 od Benjamin Moore to złamany odcień bieli, który sprzyja eksperymentom. Wygląda świetnie zarówno w zestawieniu z ciepłymi, jak i chłodnymi odcieniami.

Wybór bieli na KOLOR ROKU może zaskakiwać, jednak w dobie nadmiaru zewnętrznych bodźców, gdy  jesteśmy bombardowani kolorami i obrazami od momentu porannego przebudzenia, podświadomie szukamy czystej, nieskażonej intensywnymi barwami przestrzeni.

Złamana biel jak żaden inny kolor rozprasza optycznie światło, zapewniając natychmiastowy efekt “liftingu” pomieszczeń. Na jej tle zyskują kolorowe, wzorzyste tkaniny, dzieła sztuki, godne wyeksponowania meble i dodatki. To niepozorna barwa, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda - a tego przecież oczekujemy od farb marki Benjamin Moore.

Jak wyglądała praca nad wyborem Koloru Roku 2016?

Zaczęliśmy studiować warstwy bieli: jest orzeźwiająca, jest delikatna, jest krystaliczna. Zrobiliśmy też listę wszystkich ikonicznych rzeczy które przyszły nam do głowy, a które są białe i wtedy zrozumieliśmy, że to silny, wszechobecny i pełen mocy kolor. Tak, wygląda na to, że ludzie wciąż go chcą i ciągle polują na perfekcyjną biel – podkreśla Eleen O’Neill, dyrektor kreatywny Benjamin Moore. 

Złamana biel jak żaden inny kolor rozprasza optycznie światło, zapewniając natychmiastowy efekt “liftingu” pomieszczeń. Na jej tle zyskują kolorowe, wzorzyste tkaniny, dzieła sztuki, godne wyeksponowania meble i dodatki. To niepozorna barwa, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda - a tego przecież oczekujemy od farb marki Benjamin Moore. Złamana biel jak żaden inny kolor rozprasza optycznie światło, zapewniając natychmiastowy efekt “liftingu” pomieszczeń. Na jej tle zyskują kolorowe, wzorzyste tkaniny, dzieła sztuki, godne wyeksponowania meble i dodatki. To niepozorna barwa, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda - a tego przecież oczekujemy od farb marki Benjamin Moore. Złamana biel jak żaden inny kolor rozprasza optycznie światło, zapewniając natychmiastowy efekt “liftingu” pomieszczeń. Na jej tle zyskują kolorowe, wzorzyste tkaniny, dzieła sztuki, godne wyeksponowania meble i dodatki. To niepozorna barwa, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda - a tego przecież oczekujemy od farb marki Benjamin Moore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii