Aranżacja fototapety naklejkomania eu

Jak udekorować ścianę, aby szybko i samodzielnie odmienić dotychczasowe wnętrze? Odpowiedzią są fototapety i naklejki ścienne.

Aranżacja fototapety: rekonesans

Pierwsze stadium zachwytu fototapetą osiągnięto w Polsce na przełomie 80 i 90 lat XX wieku. Nie można oczywiście porównać kiczowatych i nijakich produktów dostępnych w tamtych czasach, do obecnych często bardzo wyszukanych wzorów. Można natomiast śmiało powiedzieć, że fototapeta przeżywa obecnie swój renesans. Od kilku lat sięgają po nią młodzi ludzie przy urządzaniu nowoczesnych wnętrz. Co jest przyczyną? Na pewno możliwość szybkiej aplikacji i fakt, iż fototapeta wizualnie powiększa pomieszczenie.

Aranżacja fototapety

Obecnie możemy zaopatrzyć się w prawie każdy wymyślony przez nas wzór. Znacznie wzrosły możliwości technologiczne, przez co klient ma możliwość realizacji swojej indywidualnej wizji w aranżacji. Dodatkowym atutem jest jakość materiału z jakiego wykonany jest produkt, jak również rozdzielczość wydruku. Obrazy przedstawione na fototapecie mogą obecnie zachwycać mnogością szczegółów. Tylko od naszej wyobraźni zależy czy chcemy swój pokój zamienić w górską halę, czy rajską plażę. Należy bowiem pamiętać, że fototapeta jest zawsze elementem wystroju, który nie tylko skupia uwagę, lecz również pobudza wyobraźnię.

Fototapeta jest bardzo uniwersalną metodą dekoracji. Doskonale komponuje się z wnętrzami domowymi, jak i biurowymi. Ponadto nie mamy ograniczeń w jej przeznaczeniu. Powierzchnie takie jak drzwi, szafy a nawet sufit również mogą stać się miejscem ich ekspozycji. Fototapeta może służyć za fenomenalną dekorację łazienki, a coraz częściej z racji na trwałość wykonania także kuchni.

Polecamy: www.fototapetka.eu – tu znajdziesz swoją fototapetę!

Aranżacja fototapety we wnętrzu

naklejkomania kmstudio

Aranżacja fototapety: naklejki dekoracyjne

Warto również w tym miejscu wspomnieć o innym formacie dekoracyjnym doskonale komponującym się z fototapetami, czyli naklejkach dekoracyjnych. Od pewnego czasu jest to niezwykle modny element wystroju polskich mieszkań.

Tak jak w przypadku fototapet występuje tu ogromna ilość wzorów i możliwości. Napisy dekoracyjne, sylwetki znanych postaci, zwierząt i wiele wiele innych. Designerzy rekomendują kompozycje naklejek z fotapetami co daje tak naprawdę nieograniczone spektrum aranżacji wnętrz. Co ciekawe dzięki naklejkom możemy w szybki sposób wypełnić wnętrze dadając mu magiczengo charakteru.

Naklejki dekoracyjne szturmem zdobywają serca Polaków. Ogromnie cieszy fakt, że jesteśmy coraz to bardziej świadomi stylu i smaku, w którym urządzamy nasze wnętrza. Naklejkomania.eu oferuje nam ogromny wybór produktów, a dzięki wspaniałym wizualizajom pomaga w rzeczywistym wyobrażeniu dekoracji i personalizacji wnętrza.

aranżacje fototapety na ścianę

Podsumowując, fototapeta jest idealnym dodatkiem w aranżacji naszych domów, mieszkań i biur (ważny jest tylko dobrze dopasowany motyw zdjęcia). Doskonale można z jej pomocą manipulować optyczną przestrzenią pomieszczeń, a bliski realnemu widokowi obraz jest przyjemny dla oka wywołując w nas pozytywne emocje i stanowi często bardzo długo poszukiwany element naszego wnętrza.

Jednak coraz częściej chcemy czegoś więcej szukamy nowych stylów i możliwości. Chcemy być unikalni i zachwycać innych. Dzięki coraz większej otwartości na nowe formy nie boimy się odważnych połączeń, przyszłość designu kreuje się więc niezwykle ciekawie fototapety, naklejki dekoracyjne, szablony… Co będzie następnym hitem? Przekonamy się najprawdopodobniej już niedługo.

Polecamy: www.naklejkomania.eu – tu znajdziesz swoją naklejkę!

Aranżacja fototapety: jak przykleić naklejkę na ścianę?

naklejkomania eu fototapeta

Aranżacje fototapety na ścianę

Aranżacja fototapety w pokoju dziecka

Fototapeta naklejkomania kmstudio

Aranżacje fototapety na ścianę londyn

naklejkomania napisy

6 KOMENTARZE

 1. Kaska

  Może i efekt jest, ale raczej chwilowy. Mi się szybko nudzą takie elemnty. U siebie na ścianie mam białego loft bricka, a dekoracja są dodatki sprytnie przemycone:)

 2. Aleksandra

  Wszystko fajne i ładne i nawet, że mnie zachęciło. W sypialni mam panele 3D od Loft Design System i wyglądają super. W salonie kusi mnie to drzewo nad kominkiem z ptaszkami 🙂

 3. krzychu

  witam
  powiedzcie mi gdzie mozna takie naklejki kupic i w jakich wymiarach one wystepuja…. pomozcie:)))))

 4. ulao

  Lepiej nie wstać zaspany w przypadku trzeciej aranżacji. Człowiek może się lekko oszukać 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here