System ORTO

Do rodziny produktów Komandor dołączył system kolumnowy ORTO. Producent zapewnia, że lekkość tego systemu do zabudowy sprawdzi się w każdym wnętrzu – garderobie, salonie, kuchni, przedpokoju czy nawet pomieszczeniu gospodarczym. Minimalistyczne rozwiązanie oparte na smukłych profilach i szerokiej gamie akcesoriów daje bardzo szerokie spektrum możliwości aranżacji zabudowy. 

System kolumnowy ORTO – wiele możliwości

komandor_system_orto_kuchnia_m

Projektanci marki Komandor dążyli do stworzenia rozwiązania, które da użytkownikowi „maksimum funkcji przy minimum formy”. System umożliwia duże wariacje na temat komponowania półek, kontenerów, szuflad czy drążków. ORTO współgra z nowoczesnymi przestrzeniami pokojów dziennych czy salonów, a jego konstrukcja może posłużyć też jako zabudowa kina domowego lub regał pod domową biblioteczkę. W zależności od dominującej kolorystyki we wnętrzu lub oczekiwanego efektu stylistycznego, można wybrać profile w kolorze bieli, anody naturalnej lub matowego grafitu.

Cena za moduł o szerokości 1400 mm i głębokości 500 mm z drążkami i półkami, profile w kolorze anoda naturalna: od 1700 zł brutto (włącznie z montażem).
System do zabudowy na indywidualne zamówienie.

na podstawie mat. prasowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here