salon
pinterest

Nowy Rok to bardzo dobry moment na to, aby nie tylko być za pan brat z postanowieniami, ale także wprowadzić zmiany do wystroju mieszkania. Z pomocą przychodzą nie tylko dodatki, ale także farby. Sprawdźcie, jakie inspiracje dla Was przygotowaliśmy.

Noworoczne aranżacje wnętrza – na które kolory postawić?

Odpowiednia metamorfoza może wprowadzić do mieszkania powiew świeżości. Chcąc podążać za najnowszymi trendami warto zadbać o detale i akcesoria, które zmienią charakter pomieszczenia. Nowe obrazki, modny wazon czy kolorowa zastawa to tylko kilka z przykładowych elementów, które wyróżnią wnętrze i podkreślą indywidualny charakter mieszkańców. Za sprawą kolorów można zaś zmienić panujący w domu nastrój.

kolory beckers

Delikatne pastele w odcieniu na ścianie wprowadzą ład i harmonię, które będą sprzyjały ukojeniu myśli w trakcie realizacji nowych wyzwań.

kolory beckers

By stworzyć wnętrze, które będzie nas motywować do nowo zaplanowanych działań, warto zastosować energetycznie kolory.

kolory beckersNie potrzeba fajerwerków i dużych rewolucji, by nowy rok stał się bardziej kolorowy. Wystarczy niewielka zmiana, a z chłodnego, klasycznego wnętrza można wykreować inspirującą przestrzeń. Malując tylko jedną ścianę w intensywnym odcieniu można odmienić i ożywić cały wystrój. Ponadto, kontrastowe zestawienie barw stworzy intrygujący i nietuzinkowy klimat, w którym nie będzie miejsca na nudę.

na podstawie mat. prasowych Beckers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here