środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaTop 5 dekoracji kuchennych, które musisz mieć w 2018 roku

Top 5 dekoracji kuchennych, które musisz mieć w 2018 roku

Rok 2018 rozkręca się na dobre pod względem klarowania się kuchennych trendów aranżacyjnych. Podpowiadamy Wam, które z nich są absolutnymi pewniakami. Sprawdźcie więc, na co warto postawić w tym roku w dekoracji kuchennej przestrzeni.

Dwukolorowe szafki

laczony-kolor-szafek
housebeautiful.com

Podobnie, jak w ubiegłym roku w kuchni bardzo modne będzie łączenie kolorów szafek. To wprowadza niemałe zamieszanie do aranżacji, ale równocześnie pozwala na stworzenie efektu przestrzeni np. łącząc białe szafki górne z czarnymi dolnymi.

Ciemna śliwka na topie

 

ciemna purpura na szafkach
housebeautiful.com

Jeśli chcecie być z kuchennymi trendami za pan brat, wprowadźcie do przestrzeni kolor o dźwięcznej i smakowitej nazwie – ciemna śliwka. Zyskacie efekt nowoczesności, który będzie przeplatał się z niesamowitym klimatem, jaki daje „dramatyczna” purpura. Możecie postawić na nią w kolorystyce szafek, ale także wprowadzić ją na salony w postaci dodatków.

Inteligentne przechowywanie

inteligentne przechowywanie
housebeautiful.com

Podobnie jak w latach ubiegłych na topie będzie minimalizm. Im sprytniej ukryjecie wszelkie akcesoria kuchenne, tym lapiej.

Spersonalizowane kafelki

spersonalizowane kafelki
housebeautiful.com

Białe kafelki, płyty…to już było, ale i będzie! Możecie jednak postawić także na zupełnie spersonalizowane kafelki, które wyrażą Waszą osobowość i gust. Możecie szaleć, niech wyobraźnia Was nie ogranicza zarówno w kolorach, jak i wzorach.

Złote akcenty

zlote akcenty
housebeautiful.com

Różowe złoto, mosiądz i wykończenia miedzi oficjalnie wkradły się na kuchenne salony w roku 2018. Możecie postawić zarówno na gadżety, jak i sprzęt oraz urządzenia. Ciepłe wykończenia stworzą Wam efekt domowego luksusu i doskonale połączą się z wieloma kolorami szafek.

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii