sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaKuchnia bez górnych szafek

Kuchnia bez górnych szafek

Kuchnia bez górnych szafek jest ciekawym pomysłem na elegancką i praktyczną aranżację tego wnętrza. Wydawałoby się, że jest to nowoczesne rozwiązanie jednak nie jest dzisiejszym odkryciem. To stary pomysł, całkiem niedawno odświeżony.

Wiszące szafki kuchenne to rozwiązanie dość praktyczne, ponieważ można w nich ukryć wiele produktów spożywczych, które nie zawsze wyglądają estetycznie. Jednak brak górnych szafek kuchennych wcale nie oznacza, że wszystko od tej pory w kuchni będzie na widoku.

Akcesoria kuchenne, z których korzystamy codziennie, ustawione na półkach, blacie czy zawieszone na relingach są tak naprawdę dekoracją kuchni. Do tego korzystanie z nich jest o wiele bardziej wygodne.

Co zamiast wiszących szafek kuchennych?

Wiszące szafki kuchenne zastąpić można półkami, relingami, wyspą kuchenną bądź wysoką szafą kuchenną, w której schowamy wszystkie produkty, których nie chcemy eksponować.

Prezentujemy 11 ciekawych pomysłów aranżacji bez wiszących szafek kuchennych:

Biała kuchnia bez wiszących szafek, fot.: Linda Ahman
Kuchnia bez górnych szafek Kuchnia bez szafek wiszących
Kuchnia bez szafek wiszącychZamiast wiszących szafek kuchennych w kuchni jest wysoka szafa
Kuchnia bez wiszących szafekKuchnia bez wiszących szafek
Kuchnia bez szafek wiszącychKuchnia bez górnych szafek kuchennych - półki zawieszone nad blatem
Kuchnia bez górnych szafek kuchennych

RELATED ARTICLES

8 KOMENTARZE

  1. Planuję remont kuchni i zastanawiam się właśnie nad brakiem szafek wiszących. Mam jednak mały dylemat, ponieważ kuchnia jest jest dość mała. Jedynym rozwiązaniem jest montaż takiej szafy do praktycznie samego sufitu, aby zmieścić w niej wszystkie mąki, kasze, cukry …. bo takie kuchnie podobają mi się ogromnie, szczególnie ta z czarnymi mebelkami i żarówkami na sznurku 🙂

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii