sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaOświetlenieTaśma muzyczna LED - nowość od marki Activejet

Taśma muzyczna LED – nowość od marki Activejet

Do rodziny produktów marki Activejet dołączyła nowa, muzyczna taśma LED. To nic innego, jak diody pulsujące kolorowym światłem w rytm aktualnie rozbrzmiewającej muzyki. Pomysł zarówno na dekorację podczas imprezy, jak i wprowadzenie pozytywnej energii do wnętrza każdego dnia.

Muzyczna taśma LED to nowoczesne rozwinięcie tradycyjnej taśmy RGB. Kompletny zestaw do montażu zawiera samą taśmę z diodami, a także zasilacz i czujnik dźwięku. To właśnie dzięki niemu produkt może rozbłysnąć kolorami i dopasować się do tempa aktualnie odtwarzanej muzyki. Taśma może na przykład migać zgodnie z niskimi tonami – basami. Sterownik do zarządzania barwą światła jest w stanie ustawić wszystkie parametry zmiennokolorowej taśmy RGB. Dzięki temu można zastosować albo kolory statyczne, albo zdecydować się na kolory dynamiczne, odpowiadające nastrojowi aktualnie włączonej muzyki. Posiada on kilka trybów czułości swojej pracy.

oświetlenie led

Taśma LED – parametry

Jak zapewnia producent, sterownik może zostać również wykorzystany jako tradycyjny kontroler LED. Długość taśmy wynosi 3 metry. Ilość diod LED na metr długości, to 30 sztuk, natomiast pobór mocy na metr taśmy to 7W.

mat. prasowe

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii