sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaOświetlenieŚwietliste bąbelki – kolekcja BUBBLE marki Nowodvorski Lighting

Świetliste bąbelki – kolekcja BUBBLE marki Nowodvorski Lighting

Stadionowe reflektory czy raczej pierzasty obłok złożony z drobnych bąbelków? Oprawy oświetleniowe BUBBLE marki Nowodvorski Lighting to doskonały przykład futurystycznej sztuki aranżacji wnętrz, której oryginalne wzornictwo wybiega w przyszłość, pozostawiając wyobraźni pole do kreatywnych koncepcji.

Lampy BUBBLE to seria symetrycznie kulistych opraw oświetleniowych wykonanych z  lakierowanej stali. Nie byłoby w tym jednak nic wyjątkowego, gdyby nie umiejętna kompozycja poszczególnych składowych lamp. Oprawy zbudowane są ze stalowych kloszy w kształcie kuli, w centralnym punkcie których umieszczony został punkt świetlny w postaci żarówki GU 10 ewentualnie żarówki LED. Dzięki temu całość zyskuje nieco kosmiczny charakter.

Na szczególną uwagę zasługują modele wiszące, w przypadku których poszczególne klosze umocowane zostały na długich, pojedynczych kablach odchodzących osobno od każdego punktu świetlnego. W ten sposób podkreślono surowość i prostotę opraw, a jednocześnie designerską formę i ducha high-tech. Kolekcja BUBBLE marki Nowodvorski Lighting bez wątpienia będzie więc stanowić przyszłościową ozdobę wnętrza.

Lampy BUBBLE – kolorystyka

Lampy BUBBLE dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych i czterech wariantach barwnych. Linia BUBBLE White/White to seria opraw w całości utrzymanych w bieli, natomiast seria BUBBLE White/Red to lampy, gdzie minimalizm bieli przełamany został odważnym akcentem w postaci czerwonych kabli zasilających, na których umieszczone zostały klosze. Analogicznie, seria BUBBLE Black/Red to zestawienie gustownej czerni z czerwonymi kablami zasilającymi. W ofercie dostępna jest także wersja w czarnym kolorze – również w wariancie monochromatycznym lub z czerwonymi wstawkami.

W serii odnaleźć można pojedynczy kinkiet, plafon (BUBBLE White i BUBBLE Black) oraz trzy zwisy o długości 85 cm i różnej ilości kloszy – jednym, trzech lub siedmiu. Dzięki temu bez problemu dobierzemy lampę odpowiednią do wielkości pomieszczenia i efektu, który chcemy osiągnąć.

RELATED ARTICLES

2 KOMENTARZE

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii