Kwiatowa pościel Eurofirany

W sypialni najlepiej stawiać na jasne kolory, niemniej monochromatyczny wystrój nie zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Świeżą oraz stylową aranżację pozwolą stworzyć zainspirowane naturalnym pięknem kwiatów pościele marki Eurofirany, które zachwycają tak bogatą paletą barw, jak i delikatnością tkanin.

Choć dużą popularnością cieszą się obecnie nurty nowoczesne, takie jak minimalizm czy industrializm, urządzając wnętrze mające sprzyjać wypoczynkowi zazwyczaj skłaniamy się ku sielskim dodatkom. Podobnie rzecz ma się w sypialni – miejscu odpowiedzialnym za nasz spokojny sen i dobre samopoczucie. Centralnym punktem wystroju jest w tym przypadku oczywiście łóżko, dlatego to wybór tekstyliów w dużej mierze determinuje charakter całej aranżacji. Umiejętnie dopasowana do wnętrza pościel to klucz do sukcesu oraz recepta na idealny początek dnia. Propozycją na letnie dni dla wielbicieli delikatnych pasteli jest pościel z kwiatowym wzorem. Subtelną łączką przyozdobione zostały między innymi modele Any, Bess, Elsa oraz Sally marki Eurofirany.

Kwiatowa pościel Eurofirany model AnyKwiatowa pościel Eurofirany model Bess

Kwiatowa pościel Eurofirany model ElsaKwiatowa pościel Eurofirany model Sally

1) Any 2) Bess 3) Elsa 4) Sally

Jeśli zdecydowanie wolimy stronić od domowych obowiązków, komfortowym i zarazem stylowym dopełnieniem domowej sypialni stanie się pościel Olimpia, wykonana z wysokiej jakości tkaniny jersey, która nie wymaga prasowania. W ramach linii dostępnych jest sześć wzorów, wśród których zdecydowaną większość stanowią propozycje z motywem barwnych kwiatów, takich jak róże, maki,
czy piwonie. 

Zobacz także  Komfortowy sen alergika

Kwiatowa pościel Eurofirany Olimpia Rosso

Pościel Olimpia

Zupełną nowość w ofercie marki Eurofirany stanowi kolekcja Rose, w skład której wchodzą między innymi kwieciste poduszki zaprojektowane w stylu angielskim, będące dopełnieniem narzut oraz nakładki współgrające z obrusami. Kolekcja Rose to także zasłony, które tak w sypialni, jak i w każdym innym wnętrzu roztoczą klimat niczym z angielskiej prowincji. 

Pościel Eurofirany CHOIN i ROSE2

Coraz częstszym rozwiązaniem projektowym jest łączenie, na wzór domów zachodnich, sypialni z łazienką. Wtedy też wystrój jednego wnętrza staje się nieodłączną częścią drugiego. Kompozycyjną harmonię uzyskamy wybierając ręczniki dopasowane stylem do sypialnianej aranżacji.

Ręcznik Flora 1 EurofiranyRęcznik Sofia Eurofirany

Ręcznik Erin Jasny Róż EurofiranyRęcznik Flora 01 Eurofirany

W towarzystwie kwiatowej pościeli efektownie prezentować się będą ozdobne ręczniki ErinGarden oraz Sofia.

Więcej informacji na temat produktów do wystroju wnętrz marki Eurofirany na:

www.eurofirany.com.pl oraz www.facebook.com/firma.eurofirany.

 

1 KOMENTARZ

  1. aneta

    piękne, kwiaty są na topie!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here