Kuchenne iluminacje

Czy przygotowując śniadanie lub posiłek wieczorową porą, nie byłoby przyjemnej robić to na dobrze oświetlonym blacie, w blasku równomiernie rozproszonego światła? Teraz to możliwe. Firma SKOFF proponuje ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którym półmrok odbiera smak i chęć jedzenia.

Kuchenne iluminacje

Półka meblowa Solum, z grupy opraw meblowych LED, została zaprojektowana z myślą o oświetleniu zabudowy kuchennej. Dzięki zastosowaniu technologii diod elektroluminescencyjnych, jest to rozwiązanie oszczędne i dekoracyjne zarazem. Pozwala zastąpić tradycyjne oprawy oświetleniowe tylko jednym, uniwersalnym źródłem światła, zapewniając oświetlenie zarówno przestrzeni pod szafką meblową, jak i wnętrza samej szafki. Ciekawy design, równomierne rozproszenie światła oraz ukryty włącznik pod obudową, sprawiają, że półka meblowa Solum idealnie sprawdzi się w nowoczesnej i estetycznej zabudowie kuchennej.

Oświetlenie diodowe charakteryzuje się wysoką intensywnością światła przy minimalnym poborze prądu. Ogromną zaletą tego produktu są więc niskie koszty eksploatacyjne oraz długa żywotność, która wynosi minimum 30 tysięcy godzin.

Półka meblowa Solum jest rozwiązaniem dedykowanym pod konkretną zabudowę kuchenną lub może być przygotowana na zamówienie. Oprawa półki wykonana jest z anodowanych profili aluminiowych, natomiast element szklany składa się z hartowanego szkła o grubości 10 mm, co zapewnia maksymalną odporność na stłuczenie oraz udźwig do 20 kilogramów. Zwarta i szczelna obudowa płyty szklanej uniemożliwia przenikanie do wnętrza płynów i innych zanieczyszczeń.

Produkt został uhonorowany prestiżową nagrodą Diament Meblarstwa 2011 oraz zdobył II nagrodę podczas XVIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2010 w kategorii Led-y i ich zastosowanie.

Więcej informacji:

  • Produkt zasilany napięciem bezpiecznym, dzięki zasilaczowi o stabilizacji prądowej PZL 18 marki SKOFF.
  • Zasilacz prądu stałego 350 mA ze stabilizacją prądową.
  • Każda półka standardowo zaopatrzona jest w 4 kołki mocujące, z możliwością regulacji, do montażu w otworach O 8 mm i głębokości 12 mm.
  • Wykonanie w standardzie (kolor): Aluminium.
  • Długość przewodu zasilającego: 3,5 m.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here