Krzesło barowe w twoim domu

0

Hokery na dobre zagościły w polskich mieszkaniach. Już nie są obecne tylko w pubach czy salonach kosmetycznych. Nikogo nie powinno dziwić wysokie krzesło w kuchni lub w pokoju prywatnego domu. Wciąż nie jest to jednak bardzo popularny mebel, ale warto wziąć pod uwagę jego wykorzystanie, zwłaszcza w przypadku nowego mieszkania.

Hoker – alternatywa dla krzeseł i taboretów

Stołek barowy z powodzeniem może zastąpić zwykłe krzesła i taborety. To wysokie krzesło, które do tej pory głównie widywane było w barach, pubach czy kawiarniach. Zdarza się, że hokery stają się elementem wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Od jakiegoś czasu zdobywają też popularność w prywatnych mieszkaniach. Warto zaznaczyć, że ze względu na swój charakter stołki barowe bardziej sprawdzają się w przestronnych mieszkaniach, w których jest miejsce na wstawienie wysokiego blatu. Z drugiej strony, dzięki smukłym kształtom, hoker może być sposobem na zaoszczędzenie przestrzeni także w mniejszych pomieszczeniach.

Z pewnością jest to mebel, który najlepiej odnajduje się w aranżacjach z wyspą kuchenną lub z półwyspem – tam, gdzie domownicy zdecydowali się zastąpić tradycyjny stół innym rozwiązaniem. Dotyczy to również kuchni połączonych z salonem oraz samodzielnych salonów. Hokery pasują do wielu wnętrz i oferują sporą różnorodność w zakresie modeli oraz wzornictwa, o czym można się przekonać, oglądając krzesła barowe w CentrumKrzesel.pl.