sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaMebleModny regał na książki do postawienia w salonie

Modny regał na książki do postawienia w salonie

W dzisiejszym świecie zdominowanym przez smartfony, tablety czy komputery książka wydaje się być przeżytkiem. Jednak mimo to książka nie traci na wartości i ciągle pozostaje czymś wyjątkowym i ważnym. Regał na książki wydaje się więc być ciągle koniecznym wyposażeniem domu.

Regał na książki nie musi być już zwykłym meblem. Wręcz przeciwnie może być głównym meblem w salonie, który spełnia nie tylko swoją funkcję, ale przede wszystkim jest niezwykłą jego ozdobą. A producenci mebli prześcigają się wręcz w tworzeniu mebli niepowtarzalnych, eleganckich i jednocześnie użytkowych.

Regały na książki w wersji kreatywnej

Przedstawiamy kilka półek, które wzbudziły nasze zainteresowanie – głównie ze zględu na kształt mebla oraz klimat jaki tworzy we wnętrzu.

Modny regał na książki do salonu, Gino CarolloCechą charakterystyczną tego mebla są półki różnej głębokości – która zmniejsza się wraz z wysokością każdej z półek. Meble dostępne są w kolorze białym, czarnym i brązowym, więc każdy pownien znaleźć dla siebie odpowiedni kolor. Dodatkowym elementem przyciągającym uwagę są ciekawie wycięte nogi regału. Producent: Gino Carollo

Modny regał na książki do salonu

To co przyciąga uwagę w tym meblu są półki z pionowymi przegródkami, które zostały ułożone w nieregularny sposób. Dzięki temu regał zyskuje nowoczesną formę i dynamikę.
Autor projektu: Philip Jackson

Modny regał na książki do salonu Czasami zdarza się, że meble wyglądają jak rzeźby. Tak właśnie jest w tym przypadku. Półki ustawione zostały praktycznie na środku pomieszczenia, choć równie dobrze prezentowałyby się również pod ścianą. Dzięki temu dzielą przestrzeń na dwie części będąc jednocześnie główną jej dekoracją, bo wypełniony książkami musi wyglądać niesamowicie.
Producent: Cattelan Italia

Modny regał na książki do salonu

To klasyczny regał na książki. No prawie. Charakterystyczne zagięcie półek na ich brzegach nadaje mu niepowtarzalny styl. Dodatkowo regał można skomponować tak, że w jedną z półek można wstawić telewizor, co sprawi, że ostateczny wygląd będzie jeszcze bardziej interesujący.
Autor projektu: Pierluigi Stella

Modny regał na książki do salonu

Regał – drabina. To chyba jeden z najciekawszych jakie znaleźliśmy. Drabina we wnętrzach od jakiegoś czasu jest gorącym trendem. Pojawia się w łazienkach, kuchniach, sypialniach. Teraz może stanąć w centralnym miejscu w salonie.
Autor projektu: Andrea Lucatello

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii