Meble ze skrzynek – zastąp nimi szafki, komody, a nawet łóżko

0
skrzynki meble
pinterest

Moda na recykling nie słabnie, a jednym z przykładów jego zastosowania jest robienie mebli ze skrzynek. Okazuje się, że można z nich zrobić naprawdę aranżacyjne perełki, które nadadzą wnętrzu charakteru, a przy okazji będą niezwykle funkcjonalne. Oprócz tego nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie wykonane przedmioty, prawda? Sprawdźcie, jakie inspiracje dla Was przygotowaliśmy.

Meble ze skrzynek – nutka oryginalności w mieszkaniu

Meble wykonane ze skrzynek lub palet doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – głównie w urządzonym na styl rustykalny, vintage czy industrialnym. Będą w nim prezentowały się bardzo ciekawie i oryginalnie. Niemniej dobrze odnajdą się w towarzystwie nowoczesności. I wcale nie będzie tak, że będą się z nią „gryzły”.

Meble z palet – siedziska, sofy, szafki

Do wyboru, do koloru – tak w skrócie można opisać możliwości, jakie dają nam stare skrzynki. Z powodzeniem możecie zastąpić nimi fotel, łóżko, siedzisko czy szafkę. Możecie przemalować je na dowolny kolor, a także polakierować, żeby osiągnąć tak zwany efekt wow. Z powodzeniem możecie postawić je w salonie, sypialni czy na