Kolorowy dotyk światła

Na polski rynek wkracza niepowtarzalna linia sprzętu AGD stworzona z fantazją przez światowej sławy projektanta Karima Rashida. Najnowsza kolekcja marki Gorenje łączy w sobie funkcjonalność, minimalizm, elegancję i magię aż siedmiu różnych barw.

Wystrój wnętrza wpływa na wiele aspektów naszego życia codziennego. To, w jaki sposób urządzony jest nasz dom, nie tylko odzwierciedla ulubiony styl i jakość życia, ale także ma duży wpływ na postrzeganie samego siebie i kształtowanie własnego wizerunku. Ogromne znaczenie na nasze samopoczucie i usposobienie mają w szczególności otaczające nas barwy. Ponieważ każdego dnia nasz nastrój jest inny, dobrze jest dostosowywać kolorystykę wnętrza tak, by jego wystrój w zależności od naszych potrzeb dawał nam poczucie harmonii i wewnętrzny spokój albo też ożywiał i pobudzał do działania. Jest to możliwe dzięki najnowszej kolekcji urządzeń kuchennych Gorenje, sygnowanych nazwiskiem niekwestionowanego króla koloru – Karima Rashida.

Kolorowy dotyk światła

Stworzona z fantazją

Karim Rashid to jeden z najbardziej cenionych twórców sztuki użytkowej na świecie. Na koncie ma ponad 3000 zrealizowanych projektów i 300 nagród z zakresu wzornictwa przemysłowego. Swój talent wykorzystuje w wielu dziedzinach – od aranżacji wnętrz hotelowych przez meble, oświetlenie, naczynia, flakony perfum po kolekcje ubrań i butów. Zaprojektował wiele niezwykłych przedmiotów współpracując ze znanymi markami na całym świecie, tj. Audi, Coca Cola, Davidoff, Kenzo czy Swarovski.

Jego projekty charakteryzują się miękkimi formami, geometrycznymi wzorami oraz odważną, optymistyczną kolorystyką, stwarzającą poczucie komfortu i przyjemności. Taka też jest kolekcja sprzętu AGD Gorenje autorstwa Karima Rashida, która jest połączeniem niekwestionowanego talentu znakomitego projektanta z wysokiej jakości materiałami i precyzją wykonania firmy Gorenje w każdym szczególe. W skład linii wchodzą piekarniki, okapy oraz płyty grzejne.

Magia kolorów Karima Rashida

Najnowsza kolekcja zachwyci wymagające osoby ceniące ponadczasowe piękno i doskonałość konstrukcji. Serię stworzoną przez Karima Rashida wyróżnia dynamiczny design, charakterystyczne wzory – zaokrąglone linie oraz wysokiej jakości wykończenie aluminium. Ale to nie wszystko!

Gorenje to pierwszy producent sprzętu gospodarstwa domowego oferujący rozwiązanie, pozwalające użytkownikom na zmianę koloru ich piekarnika czy okapu. Linia jest idealna przede wszystkim do kuchni otwartych na salon, gdyż oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji stanowi element dekoracyjny wnętrza.

Dzięki urządzeniom zaprojektowanym przez Karima Rashida nasz dom może być inny każdego dnia i w każdej chwili. Na całej długości piekarnika i okapu znajduje się pionowy pasek podświetlany kolorowymi diodami LED, świecącymi w siedmiu różnych kolorach. Magiczne światło to zasługa najnowszej technologii MoodLite, która pozwala jednym dotknięciem dostosować wygląd urządzenia do danego nastroju. Do wyboru mamy siedem różnych kolorów: mistyczną biel, delikatny i mocny róż, głęboki fiolet, błękit nieba, orzeźwiającą zieleń oraz soczystą pomarańczę. Siedem kolorów na siedem dni tygodnia lub siedem nastrojów, dających nieskończoną możliwość inspiracji i emocji z każdą chwilą pozwalających podkreślić elegancki i zmysłowy wystrój naszego wnętrza.

Rewolucja LED

Technologia LED wykorzystana w kolekcji Gorenje zaprojektowanej przez Karima Rashida stanowi znakomite dodatkowe źródło światła, nadające wnętrzu nastrój tajemniczości i zmysłowości. Diody LED nie tylko wprowadzają do wnętrza piękno magicznego światła. Są także bardzo funkcjonalne. Te małe żaróweczki zrewolucjonizowały przemysł elektroniczny dzięki wielu swoim zaletom. W przeciwieństwie do tradycyjnego oświetlenia charakteryzują się niezwykłą trwałością i rzadko się spalają. Technologia LED to także niski koszt źródła światła, gdyż aż 90 proc. pobieranej przez diody energii przetwarzanej jest w światło, dlatego urządzenia z najnowszej kolekcji firmy Gorenje są oszczędne, a tym samym przyjazne dla środowiska. To, że prawie cała energia w diodach LED zamieniana jest w światło, a nie w ciepło sprawia, że żaróweczki nie nagrzewają się i nie parzą, gdy się je przypadkowo dotknie, przez co są bezpieczne dla dzieci.

Diody LED w połączeniu z kreatywnym wzornictwem Karima Rashida i wysokiej jakości wykonaniem firmy Gorenje tworzą niezwykłe produkty, które wprowadzają nowy trend w aranżacji wnętrz. Tym samym Gorenje po raz kolejny podnosi standardy pokazując, że jest producentem nastawionym na tworzenie innowacyjnego, zaawansowanego technicznie, a zarazem designerskiego sprzętu AGD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here