Kolekcja STEPS to krok w stronę stylowego światła

Kolekcja STEPS to krok w stronę stylowego światłaW październiku firma BRITOP wprowadziła kolekcję oświetlenia pod nazwą STEPS. Najwyższej jakości materiały oraz stylowa forma opraw LED, zainspirują najbardziej wymagających klientów i architektów wnętrz. Kolekcja STEPS nada indywidualny charakter każdemu wnętrzu i zaaranżuje go na nowo za pomocą subtelnej gry świateł.

 

Firma BRITOP Lighting należy do niemieckiej Grupy BRITOP INTERNATIONAL GMBH, który jest producentem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego oraz meblowego. Firma BRITOP kreuje nowe trendy w branży oświetleniowej na bazie oświetlenia LED. Zaprojektowane przez Jaco Designe kolekcje opraw LED wykonane są ze szlachetnych materiałów takich jak stal, aluminium oraz szkło akrylowe. Dzięki temu idealnie wkomponowują się w wystrój nowoczesnego wnętrza, podkreślając jego indywidualny styl oraz wydobywając ukryte piękno.

Kolekcja STEPS – idź w kierunku światła

Kolekcja STEPS firmy BRITOP Lighting to oprawy LED, zaprojektowane przez Jaco Designe. Spójna seria dwóch form pozwala zastosować je razem lub oddzielnie, podkreślając charakter nowoczesnych wnętrz. Lampki LED STEPS podświetlą w dyskretny sposób trakty komunikacyjne, schody, cokoły i witryny meblowe. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie możemy skierować nasze kroki dzięki podążaniu za światłem.

Kolekcja STEPS składa się obecnie z dwóch modeli: STEP Milky oraz STEP Cube. Każda z tych opraw daje inny efekt świetlny i może być wykorzystana w konkretnej aranżacji.

STEP Milky z charakterystycznym ukierunkowaniem światła w dół, zaprojektowany został głównie z myślą o podświetlaniu stopni i podstopni na schodach. Oprawa pozwala wydobywać piękno materiału, użytego do wykonania schodów, łącząc doznania estetyczne z funkcjonalnością i bezpieczeństwem ich użytkowania.

STEP Cube dzięki podłużnej poziomej formie umożliwia oświetlanie węższych przestrzeni zrównoważonym światłem skierowanym w górę i w dół. Niewielki rozmiar oprawy idealnie nadaje się do aranżacji w podstopnicach, na cokołach meblowych tuż nad podłogą oraz w oszklonych witrynach.

Stylowo i ekologicznie

W modelach serii STEPS zastosowano energooszczędne diody LED, dzięki czemu oprawy pobierają niewielką ilość energii elektrycznej – 0,3 W i 0,6 W. Pozwala to na uzyskanie jasnego strumienia białego światła przy niewielkim poborze energii.

Proste, minimalistyczne w formie oprawy mają wymiary od 25 do 55 mm wysokości oraz od 20 do 56 mm szerokości. Funkcjonalne oświetlenie LED (Light Emitting Diodes) cenione jest przez użytkowników za wysoką energooszczędność. Oprawy LED STEPS cechuje też niezwykła trwałość użytkowania sięgająca nawet do 40-50 tysięcy godzin. Źródło światła jakim są diody LED użyte w oprawach STEPS nie wytwarzają promieniowania nadfioletowego UV i podczerwonego IR, nie nagrzewają się, działają pod niskim napięciem 12V, są więc bezpieczne w użytkowaniu. Oprawy z serii STEPS montuje się poprzez łatwe klejenie, co pozwala na swobodne aranżowanie przestrzeni za pomocą światła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here