wtorek, 12 lipca, 2022
Strona głównaOświetlenieJakie włączniki światła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Włoska elegancja włączników marki Vitrum

Jakie włączniki światła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Włoska elegancja włączników marki Vitrum

Włączniki światła stanowią stały element każdego pomieszczenia i często kojarzone są z zakłócaniem jego aranżacji. Alternatywę dla nich stanowią projektowane i produkowane we Włoszech modele marki Vitrum, które oprócz funkcjonalności, charakteryzują się estetyką oraz wyjątkowym designem.

Urządzając wnętrze mieszkania warto zwracać uwagę na detale. Nie bez znaczenia pozostaje więc kwestia wyboru odpowiednich kontrolerów oświetlenia, których styl i kolor będą współgrały z wystrojem pomieszczenia oraz kolorem ścian. Warto pamiętać o tym, że są to nie tylko urządzenia funkcjonalne, ale także stanowią element wystroju, który może podkreślić niebanalny charakter danego wnętrza.

Modele włączników firmy Vitrum charakteryzuje przede wszystkim gładka powierzchnia i eleganckie kształty, które są pozbawione ostrych krawędzi. Dotykowe sensory stanowią w nich podkreślenie ponadczasowego designu, a także wykluczają potrzebę zastosowania elementów ruchomych. W odnalezieniu „przycisku” są pomocne podświetlane zgłębienia. Dodatkowe udogodnienie stanowią dźwięki, które słyszymy po każdym ich dotknięciu palcami. Włączniki Vitrum są dostępne w czterech kolekcjach.

Jakie włączniki światła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Włoska elegancja włączników marki Vitrum

Glass – ponadczasowe szkło

Do produkcji włączników z tej kolekcji użyto tłoczonego, polerowanego szkła, które prezentowane jest we wszystkich kolorach z palety RAL do wyboru. Dzięki gładkiej powierzchni i eleganckiej formie, kontrolery te bardzo dobrze współgrają z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu. Jeśli chcemy podkreślić ich indywidualny charakter, możemy skorzystać z możliwości naniesienia na wybrany model nadruku w technologii sitodruku.

Stone – ekskluzywny dar natury

Kolekcja dedykowana jest eleganckim i ekskluzywnie wyposażonym wnętrzom. Poddany obróbce szlifierskiej kamień, który wykorzystano do produkcji tych modeli, pozbawiony jest wszelkich niedoskonałości. Niebanalnego smaczku włącznikom z tej serii dodaje grawerowany laserowo pierścień, który zastępuje podświetlany okrąg.

Tech – wytrzymałe materiały syntetyczne w roli głównej

To modele o niezwykle dyskretnych kształtach, które tylko podkreślają ich elegancję. Są gładkie i delikatne w dotyku. Linia dostępna jest w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Vitrumino – magiczne włączniki dla najmłodszych

Jako jedyne na świecie modele z tej kolekcji spełniają zarówno funkcje włącznika, jak i nocnej lampki. Zdobią je postaci, których nosek (centralny punkt włącznika) świeci się po wyłączeniu światła. Jest on jednocześnie włącznikiem światła wyposażonym w dotykowy potencjometr, który reguluje jego natężenie.

Ważny duet: funkcjonalność i estetyka

Włączniki Vitrum stanowią połączenie najnowszej technologii i wysokiej klasy designu, który przykuwa wzrok, dotyk i słuch. Za ich pośrednictwem można kontrolować nie tylko oświetlenie, ale również temperaturę, żaluzje oraz sprzęty domowe. W zależności od tego, jaka technologia została w nich zastosowana, kontrolery mogą tworzyć rozproszoną sieć, a co za tym idzie – komunikować się ze sobą bezprzewodowo. Do wyboru mamy trzy grupy technologiczne: Classic, Wireless oraz KNX.

Jakie włączniki światła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Włoska elegancja włączników marki Vitrum

Jakie włączniki światła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Włoska elegancja włączników marki Vitrum

Jakie włączniki światła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Włoska elegancja włączników marki Vitrum

RELATED ARTICLES

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo ładnie sie prezentują i rzeczywiście są fajną alternatywą dla tradycyjnych włączników. Ostatnio zona przekonywała mnie do ich zakupu no i się skusiłem. I dobrze 🙂 I powiem że z takimi tradycyjnymi wnętrzami też fajnie wyglądają, bo u nas raczej nowocześnie nie jest

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii