czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaWykończeniaŚciany i podłogiDekoConcrete - płyty betonowe do dekoracji ścian

DekoConcrete – płyty betonowe do dekoracji ścian

Efekt betonu na ścianie można osiągnąć na dwa sposoby – stosując specjalne masy dekoracyjne lub montując cienkie płyty betonowe. Te drugie zwykle wykonywane są ręcznie i dzięki temu otrzymujemy produkt niepowtarzalny. Jeśli chodzi o wykończenie to mogą być surowe, barwione bądź wzbogacane rozmaitymi wypełniaczami.

DekoConcrete – płyty betonowe do dekoracji ścian to przykład właśnie takich płyt. Produkowane są one w różnych rozmiarach – od 20×20 cm do 100x60x cm, dzięki czemu możemy osiągnąć dowolny efekt dekoracyjny. Grubość tafli takiej płyty wynosi 8 mm, co sprawia, że jest ona relatywnie lekka.

Płyty charakteryzują DekoConcrete z linii LOFT charakteryzują się dużą różnorodnością, dynamicznymi zaciekami i „wykwitami”. Doskonałe sprawdzają się w połączeniu z metalem i szkłem.

Płyty betonowe ARISTO  to beton o „arystokratycznym” rodowodzie. Białe cementy, pyły marmurowe i sposób wylewania nadają powierzchni betonów ARISTO kamiennego charakteru. Słoneczne, szaro – kremowe, pełne wżerów i powietrznej korozji wyglądają jak kamienie latami żłobione wiatrem i morską wodą. Lekkie, pastelowe i nowoczesne wnętrza będą dla nich żywiołem. Świetnie skomponują się z limonką i pomarańczem.

Płyty betonowe CLASSIC nawiązują wyglądem do betonu architektonicznego. Odlewane są w jasnoszarych i ciepłych odcieniach. Specjalnie dobrane pyły marmuru oraz mieszanki cementów nadają betonowym płytom CLASSIC niepowtarzalnego charakteru. Odcień szarości wynika z naturalnych składników. Gładka powierzchnia nawiązuje do dobrze zatartego szlachetnego betonu. Płyty betonowe CLASSIC mogą być zestawiane z każdym dobrym i oryginalnym designem. CLASSIC niczego nie udaje – jest kwintesencją betonu. Idealnie komponuje się z każdym nowoczesnym wnętrzem nie gardząc eklektycznymi zestawieniami. Płyty mogą być: gładkie lub z elementami mocującymi.

Płyty betonowe BRONX – nawiązują do stylistyki hippi, czerpiąc swój rodowód ze sposobu barwienia tkanin. Wylewane nieregularnie z różnych cementów z dodatkami barwników dają wzory o niepowtarzalnych kształtach. Różne odcienie szarości, delikatne lub mocne kontrasty nadają powierzchniom betonowym niepowtarzalnej dynamiki. Wzór zależy w dużej mierze od ułożenia i zestawienia poszczególnych betonowych płyt ze sobą.

DekoConcrete - płyty betonowe do dekoracji ścian

DekoConcrete - płyty betonowe do dekoracji ścian

DekoConcrete - płyty betonowe do dekoracji ścian

 

  

RELATED ARTICLES

2 KOMENTARZE

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii