niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaBaterie i zlewozmywakiZlewozmywaki Teka z tegranitu w nowych kolorach

Zlewozmywaki Teka z tegranitu w nowych kolorach

Zlewozmywaki Teka z tegranitu dostępne są w trzech nowych kolorach: czerń Carbon, piaskowa szarość Sepia oraz metaliczne Aluminium.

W sklepach dostępne są 3 modele zlewozmywaków Gloria, różnej wielkości. Największy Gloria 60 B-TG o wymiarach 100 x 50 cm ma półtorej komory i spory ociekacz. Nadaje się do szafek o szerokości 60 cm.  Mniejsze to Gloria 40 B-TG o wymiarach 78 x 50 cm i Gloria 40 B S-TG o wymiarach 68 x 50 cm są przeznaczone do szafek o szerokości 40 cm. Wszystkie modele zostały wyposażone w automat zamykający. Do wyboru pięć modnych kolorów – biały, alabaster, carbon, sepia i aluminium.

Zlewozmywaki z tegranitu

Zlewozmywaki z tegranitu spodobają się osobom, które lubią kolorowe zlewozmywaki o niepowtarzalnej, naturalnej powierzchni. Tegranit Plus to bardzo wytrzymały materiał, bezpieczny dla produktów spożywczych, odporny na zarysowania oraz na używane powszechnie w gospodarstwie domowym kwasy i ługi. Jest także odporny na wysoką temperaturę (w przypadku krótkotrwałego oddziaływania nawet do 280°C) i promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki najnowszej technologii produkcji udało się uzyskać maksymalną głębię koloru oraz jeszcze gładszą powierzchnię. Zlewozmywaki TEKA z tegranitu są produkowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości i normami ochrony środowiska na świecie.

tegra teka 2

tegra teka1

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii