niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaBaterie i zlewozmywakiZlewozmywaki Franke z materiału Fraceram®

Zlewozmywaki Franke z materiału Fraceram®

Firma Franke wprowadziła do oferty najwyższej zlewozmywaki z materiału Fraceram®. To opatentowana masa ceramiczna charakteryzująca się dużą wytrzymałością, a zlewozmywaki z niej wykonane posiadają atrakcyjne kształty, rozmiary i kolory, dzięki czemu z łatwością można go dopasować do wnętrza kuchni.

Zlewozmywaki dostępne są w wersji jednokomorowej, półtorakomorowej, z ociekaczem lub bez, w kolorach onyx, kremowym, grafitowym, cappuccino oraz białym polarnym.

Zlewozmywaki Franke wykonane z materiału Fraceram® są odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia. Jest to możliwe dzięki specjalknej recepturze oraz procesowi wypalania ceramiki w 1200°C.

Fraceram® składa się z naturalnych surowców takich jak glina, kaolin (glinka porcelanowa) oraz kwarc, które podczas produkcji zlewozmywaków są mielone, następnie formowane i wypalane. Jednocześnie specjalna masa ceramiczna łączona jest ze szkliwem, które nadaje blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest wyjątkowo trwała i gładka.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii