niedziela, 26 maja, 2024

Zlewozmywak kombajn

Urządzenia biurowe, spełniające funkcje skanowania, drukowania i kopiowania potocznie nazywamy „kombajnami”. Taką samą potoczną nazwę mają zlewy nowej generacji, które służą nie tylko do zmywania naczyń, ale pełnią też inne funkcje – kosza na drobne śmieci, np. z obierków, stojaka na noże i deskę do krojenia.

Zlewozmywak kombajn Dwa nowe modele Fargo to zlew dwukomorowy i jednokomorowy. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają powierzchnię z mikrolnu – wykończenia nowej generacji, które pozwala na łatwiejsze utrzymanie zlewu w czystości. Dwukomorowy zlewozmywak Fargo poza stojakiem na noże w zasadzie nie różni się od tradycyjnych zlewów ze stali nierdzewnej. Zlewozmywak jednokomorowy to hit wielofunkcyjności. Poza stojakiem na noże posiada ociekacz, na którym można położyć deskę do krojenia oraz pojemnik na odpadki, który może być wykorzystywany również jako miejsce przechowywania gąbek do mycia, ściereczek czy innego rodzaju środków utrzymania czystości, które pozostawione koło zlewu wyglądają nieestetycznie.

Oba kombajny to typ zlewów wpuszczanych, czyli mocowanych do blatu. Ich wymiary to 78 x 43 cm (dwukomorowy) i 78 x 45 cm (jednokomorowy). Posiadają standardowe odpływy 3,5’. Każdy z nich ma 2 lata gwarancji. Koszt jednego to ok. 460 zł. Do kupienia w sieci marketów Leroy Merlin.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii