niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaBaterie i zlewozmywakiZlewozmywak do małej kuchni - Nemo N-100 small

Zlewozmywak do małej kuchni – Nemo N-100 small

Zlewozmywak do małej kuchni - Nemo N-100 small Wybierając wielkość zlewozmywaka do niewielkich kuchni nie musimy już się obawiać, że mniejsze rozwiązanie nie spełni naszych oczekiwań. CCI Sp. z o. o. wprowadza bowiem na rynek zlewozmywak Nemo N-100 small marki Schock – dla dużej wygody nawet w małej kuchni.

Duża kuchnia jest marzeniem każdego domownika. Nie zawsze jednak mamy do dyspozycji taką przestrzeń, jak byśmy chcieli. Nemo N-100 small został zaprojektowany z myślą o małych kuchniach, w których bierzemy pod uwagę każdy centymetr przestrzeni.

Mimo swoich niewielkich rozmiarów (490x510mm) zlewozmywak posiada głęboką komorę (434x180mm), dzięki której zmywanie i płukanie naczyń jest niezwykle wygodne. Dodatkowym udogodnieniem są akcesoria, które w swojej funkcjonalności dodają kuchni elegancji: deska szklana oraz wkładka ze stali nierdzewnej, mogące spełniać dodatkową funkcję blatu roboczego. Na desce można pokroić produkty, a wkładka posłuży jako cedzak lub też pojemnik do płukania warzyw oraz owoców.

Co więcej, na listwie zlewozmywaka Nemo N-100 small Cristalite w jednej linii możemy zainstalować baterię, pokrętło do korka oraz dozownik. Tak dobrze spożytkowany obszar to nie tylko estetyka, ale również możliwość łatwego poruszania się po kuchni. Z nowym zlewozmywakiem Nemo N-100 small z oferty CCI Sp. z o. o. wszystkie rzeczy znajdują się pod ręką, nie ma chaosu w okolicy zlewozmywaka, nie mamy również problemu z rozłożeniem produktów oraz naczyń.

Bezpieczeństwo i wygoda w jednym

Materiał Crystalite+®, z którego wykonany jest zlewozmywak Nemo N – 100 small, został stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom produktów marki Schock. W skład materiału wchodzi ponad 80% kwarcu, pozostałą część stanowią akryl i pigmenty. Zalety Crystalite+® widać gołym okiem: materiał jest trwalszy i mocniejszy, jeszcze bardziej odporny na zadrapania oraz zarysowania, a także łatwiejszy do wyczyszczenia. Dzięki jonom srebra dodawanym do masy granitowej, zlewozmywak ma zapewnioną naturalną ochronę antybakteryjną oraz sprawia, że na jego powierzchni nie gromadzą się bakterie.

Zlewozmywak Nemo N – 100 small marki Schock jest doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy niewielkich kuchni, bądź też aneksów kuchennych. Nowość z oferty CCI Sp. z o. o. – zlewozmywak Nemo N-100 small – ze swoim niewielkim rozmiarem oraz minimalistycznym designiem jest niezwykle funkcjonalny i elegancki.

Kolor: kawa z mlekiem (Colorado), czarny (Nero), czarny z efektem metalicznym (Onyx), kawowy (Mocha), ciemny popiel z efektem metalicznym (Inox), ceglany (Cayenne), szary (Arena) oraz piasek (Terra i Gobi) zapewnia możliwość kolorystycznego mariażu nowego zlewu marki Schock z wybranym elementem pomieszczenia. Nowość z oferty CCI Sp. z o. o. pozwala małej kuchni wywrzeć na wszystkich ogromne wrażenie!
Materiał: Crystalite +®
Wymiary: 490x510mm
Do szafki od: 50 cm, nieodwracalny
Cena: 1299 zł, kolory Onyx i Colorado – 1099 zł
Akcesoria: deska – 299 zł., wkładka ze stali nierdzewnej – 349 zł.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii