wtorek, 11 czerwca, 2024
Strona głównaŁazienkaBaterie łazienkoweFilon i Laura - nowe panele prysznicowe Kuchinox

Filon i Laura – nowe panele prysznicowe Kuchinox

Firma Kuchinox wprowadziła do swojej oferty dwa nowe panele prysznicowe. Laura i Filon – bo tak się nazywają to para nie tylko ze względu na ciekawe, pasujące do siebie nazwy ale także ze względu na identyczne parametry techniczne. Czym się zatem różnią?

Filon z pewnością trafi w gusta odważnych miłośników niebanalnych i nowoczesnych instalacji.  Jest to dizajnerski panel wykonany z aluminium. Jego niewątpliwym atutem obok zalet funkcyjnych jest wyjątkowy, czerwono – bordowy kolor nadający produktowi naprawdę atrakcyjnego, nowoczesnego wyglądu.

Nowy panel Filon wyposażony jest w dużą, okrągłą górną wylewkę jednofunkcyjną wykonaną z PCV oraz kompatybilną kształtem słuchawkę ręczną posiadającą trzy różne możliwości natryskowe. Filon zamiast klasycznej baterii wyposażony został w trzystopniowy przełącznik władający takimi funkcjami jak natrysk górny, słuchawkowy oraz hydromasaż. Filon posiada trzy dysze hydromasażowe z PCV a każda z nich wyposażona jest w przydatny system odkamieniający – Antykamień.

  • Cena: ok. 359 zł.

Drugim wspomnianym panelem jest śnieżnobiała i niezwykle smukła Laura, która spełnia wszystkie pożądane kryteria dizajnerskie a jej funkcje natryskowe w zupełności wystarczą i usatysfakcjonują każdego użytkownika.

Panel Laura skierowany jest do konsumentów ceniących nowoczesność ubraną w elegancki, nieco stonowany a jednocześnie dyskretnie zwracający uwagę styl. Laura wykonana jest z aluminium a połączenie białego koloru z błyszczącymi elementami funkcyjnymi nadaje jej iście eleganckiego wyglądu. Nowoczesna Laura identycznie jak Filon, wyposażona została w sporą, górną wylewkę jednofunkcyjną oraz trzyfunkcyjną słuchawkę ręczną. Posiada trzy dysze hydromasażowe z przydatnym system odkamieniającym. Klasyczna bateria zastąpiona została trzystopniowym przełącznikiem odpowiadającym za standardowe funkcje natryskowe oraz masaż.

  • Cena:  ok. 369 zł.

Oba panele są przystosowane jest do montażu ściennego a ich wymiary wynoszą: 1200 x 80 x 70 mm.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii