czwartek, 9 lutego, 2023
Strona głównaSypialniaZagłówek do łóżka - 10 ciekawych inspiracji

Zagłówek do łóżka – 10 ciekawych inspiracji

Zadaniem sypialni jest zapewnienie nam relaksu, komfortu oraz odpoczynku. Bardzo pomocny w tym jest odpowiednio wybrany zagłówek, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i wprowadzi do aranżacji naszego pokoju sypialnego charakteru. Przedstawiamy 20 ciekawych pomysłów na zagłówek, a także sypialniane łóżka.

Wybór zagłówka, a wystrój wnętrza

Jednym z przystanków na drodze do wyboru idealnego zagłówka powinno być skupienie się na aranżacji wnętrza i dopasowanie go do niej. Jeśli pokój sypialniany utrzymany jest w romantycznym, kwiatowym tonie, wówczas doskonale sprawdzą się zagłówki w kolorze białym, bądź też metalowym.

Miłośnicy klasyki mogą postawić na drewno. Jego prosta forma idealnie skomponuje się z wnętrzem, w którym główną rolę odgrywa minimalizm. Sprzymierzeńcem nowoczesnego wystroju będzie natomiast włoski, pikowany zagłówek. Wybierając go możemy uzyskać rozmaite efekty – od nowoczesności, po klasyką i nutkę glamour. Wiele zależy od jego proporcji, formy oraz koloru. Niemniej efektownie będzie się prezentował zagłówek tapicerowany. Ten można zastosować nawet na całej wysokości ściany.

zaglowek
mybestlinens.com
zagłowek
pinterest
zagłówek
pinterest
zagłowek
pinterest
zaglowek 3
katrinaleechambers.com
zaglowek 10
pinterest
zaglowek 7
pinterest
zaglowek 8 1
pinterest
zaglowek 4
pinterest
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii