sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaMebleWiosenne nowości IKEA do sypialni

Wiosenne nowości IKEA do sypialni

Kwiecień w IKEA to otworzenie się na relaks oraz naturę. Na pierwszy plan wysuwają się nowoczesne i zróżnicowane metody produkcji, kolory ziemi, etniczne motywy oraz naturalne materiały. Nie zabraknie modułowej sofy czy ciekawych systemów do przechowywania. O czym jeszcze mowa? Sprawdźcie.

Wiosenne nowości IKEA do sypialni oferują możliwość stworzenia pięknego
i funkcjonalnego wnętrza w zgodzie z naturą. Wśród nowości znajdą się m.in. stolik nocny i komoda BJÖRKSNÄS, materace ze sprężynami kieszeniowymi HIDRASUND oraz maty na materac TISTEDAL.

wiosenne-nowosci-ikea-01
mat. prasowe

Kwietniowe nowości w IKEA – powiew natury

Powiew natury do domu wprowadzą także tekstylia takie jak poszewki na poduszkę zainspirowane wzorami Inków czy komplet pościeli PROVINSROS z biało-niebieskim motywem etnicznym. Dwustronna, granatowa narzuta GULVED może szybko odmienić wygląd łóżka. Jej wierzch wykonany został z lnu, zaś spód z bawełny. Towarzyszącą im ideą jest pochwała pozornej niedoskonałości, rysu charakterystycznego dla rękodzieła, gdzie każda rzecz jest unikalna.

wiosenne-nowosci-ikea-09
mat. prasowe

W kwietniu IKEA proponuje również sofę modułową GRÖNLID, niebieski stolik FRIDAFORS ze zdejmowaną tacą i składanymi nogami, pufy SANDARED, robione na drutach, a także modułowy system do przechowywania PLATSA.

wiosenne-nowosci-ikea-11
mat. prasowe

Metamorfozę tej wiosny przejdzie również kuchnia, w której pojawi się otwarty system do przechowywania KUNGSFORS, blat kuchenny SKOGSÅ, bateria GAMLESJÖN z dwoma oddzielnymi pokrętłami. Nowości pojawią się także w dodatkach do pokoju dziecięcego.

wiosenne-nowosci-ikea-14
mat. prasowe
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii