środa, 12 czerwca, 2024
Strona głównaAGD i RTVTelewizory QLED 2020 debiutują w Polsce

Telewizory QLED 2020 debiutują w Polsce

Jak zapewnia producent, tegoroczna linia QLED to najbardziej zróżnicowana i najbogatsza dotychczas gama telewizorów Samsung. Widzowie mają do wyboru dwa modele QLED 8K i pięć serii QLED 4K. W 2020 roku telewizory te oferują szereg nowych funkcji i technologii.

Oba tegoroczne modele telewizorów QLED 8K oferują rozdzielczość 8K (7680×4320) i wykorzystują Sztuczną Inteligencję oraz procesor Quantum 8K, który w czasie rzeczywistym analizuje obraz i dźwięk. W połączeniu z Inteligentnym Skalowaniem film można oglądać w możliwie najlepszej jakości i rozdzielczości bliskiej 8K.

Telewizory QLED 2020 od Samsunga

Telewizor QLED Q950T to między innymi Bezgraniczny Ekran, który zajmuje 99 proc. powierzchni telewizora. Jak zapewnia producent, teelewizor zachowuje lekkość i smukłość zarówno w wersji 65-, jaki i 85-calowej. W tej mierzącej 15 mm grubości konstrukcji wkomponowanych zostało kilkanaście głośników.

Z kolei QLED Q800T został stworzony i zaprojektowany z myślą o widzach, dla których jakość obrazu liczy się najbardziej. Samsung zapewnia, że możemy liczyć na ostry, pełen nasyconych kolorów obraz bez widocznych pikseli, nawet z niewielkiej odległości.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii