sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaMebleSzybka metamorfoza wnętrza

Szybka metamorfoza wnętrza

Za oknem zrobiło się już cieplej, kalendarz także podpowiada, że nadeszła wiosna. Z nową porą roku pojawia się chęć zmian, tych symbolicznych jak i bardziej efektownych. Robimy sezonowe porządki, odświeżamy swój wygląd – zmieniamy fryzurę, uzupełniamy garderobę. Wiosna to także dobry czas na metamorfozę mieszkania.

Wyobraź sobie taką sytuację: masz wolny weekend i chcesz wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu. Wiosenne porządki już zrobione, poszewki na poduszki zmienione, kwiaty  porozstawiane w całym mieszkaniu. Jednak nadal czujesz niedosyt, potrzebujesz większej zmiany, która wpłynie na charakter całego pomieszczenia. Przemalowanie pokoju nie wchodzi w grę – jest zbyt pracochłonne, wymaga wyniesienia mebli lub zabezpieczenia ich przed zabrudzeniem, położenie tapety jest uciążliwe, trzeba odpowiednio przygotować podłoże i wybrać odpowiedni klej.

Szybka metamorfoza wnętrza - Łazienka
Szybka metamorfoza wnętrza – Łazienka

Sposobem na szybką zmianę wnętrza jest wykorzystanie KERRADECO, systemu ściennego marki VOX

Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, takich jak płytki ceramiczne, tapeta, tynki dekoracyjne, czy płyta MDF. Marzy Ci się oryginalna ściana w szkocką kratę, a może chciałbyś ocieplić pomieszczenie wykorzystując dekor w postaci drewna? Używając KERRADECO możesz zmienić wnętrze szybko, łatwo i efektownie. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż montaż jest „czysty” i można korzystać z odświeżonego pomieszczenia zaraz po zakończonym remoncie. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy zamontować KERRADECO na wszystkich ścianach lub tylko w wybranym miejscu. Do podłoża mocuje się go za pomocą kleju lub na podkonstrukcję (za pomocą wkrętów).

Szybka metamorfoza wnętrza - Przedpokój
Szybka metamorfoza wnętrza – Przedpokój

Podobają Ci się wnętrza industrialne, minimalistyczne, czy może raczej odpowiada Ci sielski, rustykalny klimat?

Wykorzystując KERRADECO możesz nadać unikalny charakter swojemu wnętrzu, w upragnionym przez Ciebie stylu. W portfolio VOX znajdują się cztery kolekcje, a w nich 20 wzorów. Każdy z dekorów ma swoją unikalną strukturę, wśród nich są takie, które oddają charakter naturalnego kamienia (świetnie wyglądają np. w łazience), drewna (chętnie wykorzystywane jako wykończenie ścian w salonie). W bogatej ofercie znajdują się również odważniejsze dekory, takie jak krata czy wzór nawiązujący do fresku. Tworzą ciekawy efekt umieszczone na wszystkich ścianach, jak i zestawione z jednokolorowymi, pomalowanymi farbą.

Szybka metamorfoza wnętrza - Pokój
Szybka metamorfoza wnętrza – Pokój

Produkty KERRADECO występują w kilku formatach, dzięki czemu można dobrać odpowiedni rozmiar do powierzchni ściany. Wykonane są z tworzywa polimerowego, wodoodpornego (można go zamontować także pod prysznicem), odpornego na uderzenia i zarysowania, dzięki czemu będą ozdobą mieszkania przez wiele lat.

Szybka metamorfoza wnętrza - Korytarz
Szybka metamorfoza wnętrza – Korytarz
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii