wtorek, 11 czerwca, 2024
Strona głównaKuchnia i jadalniaŚciany w kuchni - 11 inspiracji z zielenią w roli głównej

Ściany w kuchni – 11 inspiracji z zielenią w roli głównej

Zielone ściany w kuchni to dość rzadko spotykany sposób aranżacji tego wnętrza. Dlaczego? Tego nie wiemy. Ale pewne jest to, że zielone ściany w kuchni odprężają, sprawiają wrażenie świeżości i dają poczucie bliskości z naturą.

Ściany w kuchni, czyli jakie odzienie ma zieleń?

Ściany w kuchni fot.: Risinger Homes

Kolor zielony ma bardzo bogatą paletę odcieni – jasny, ciemny, zimny, ciepły, pastelowy, intensywny. Taki zakres kolorystyczny pozwala tworzyć wiele niebanalnych i jednocześnie bardzo stylowych kompozycji kolorystycznych, które sprawdzą się praktycznie w każdej kuchni – zarówno klasycznej, nowoczesnej jak i w stylu country.

» Zobacz także jak wygląda deska podłogowa na ścianie

Ściany w kuchni – zieleń, z czym ją łączyć?

Zielone ściany w kuchni bardzo dobrze wyglądają w zestawieniu z: brązami, szarościami, odcieniami żółtego bądź fioletowego. Idealnie zielony kolor ścian będzie współgrał drewnianymi meblami i dodatkami.

Marzycie o kolorze zielonym w kuchni koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam zdjęcia z pięknymi inspiracjami. Wszystkie oczywiście z kolorem zielonym.

Ściany w kuchni ; źródło: casanaute.comŚciany w kuchni,, fot.: Pohl Rose Pohl

Ściany w kuchniŚciany w kuchniŚciany w kuchniŚciany w kuchni, fot.: Rob Bowen Design Group

Ściany w kuchni, fot.: Wright Built

Ściany w kuchni, fot.: Melissa Lenox Design

Ściany w kuchni,, fot.: Mendelson Group

RELATED ARTICLES

6 KOMENTARZE

  1. Niespotykanr raczej sate zielone sciany w kuchni. Sama mam szare, takie troche nudne ale bezpieczny jest ten kolor. Zielony jest zdecydowanie odwazny i nie wiem czy bym na takie sie zdecydowala mimo ze mi sie podobaja. Chyba mam za malo odwagi

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii