Radość meblowania dla każdego

0

Udane aranżacje wnętrza nie wymagają ani bardzo dużych nakładów finansowych, ani konieczności wynajmowania w tym celu specjalistów. Każdy z nas może czerpać przyjemność z meblowania – w końcu kto zna nasz gust i nasze potrzeby lepiej niż my sami?

Aranżacja wnętrz nie jest sztuką przeznaczoną dla wybranych. Każdy z nas może poczuć radość płynącą z urządzania własnych czterech kątów. Jest to obecnie tym łatwiejsze, że wiele firm oferuje bogaty wybór mebli modułowych i dodatków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Chcąc uzyskać harmonijny efekt, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad tym, w jakim stylu chcemy urządzić dane pomieszczenie – np. czy wolimy klasykę, czy bardziej nowoczesne rozwiązania. Wybierając meble i dodatki, nie możemy także zapominać o funkcjach, jakie będą pełnić.

Radość dla wszystkich, czyli jak urządzić salon

Salon, inaczej nazywany pokojem dziennym, jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. To w nim odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy, spędzamy czas wspólnie z rodziną i bliskimi, oglądamy telewizję i jemy posiłki. Dlatego aranżując salon powinniśmy zadbać o to, żeby był jednocześnie przytulny i funkcjonalny. Jeżeli marzy nam się pomieszczenie ciepłe, powinniśmy postawić na ponadczasowe drewno. Wybarwienie dębu w meblach wchodzących w skład linii Cortina oferowanych przez Meble Wójcik to z jednej strony zadośćuczynienie tradycji, z drugiej zaś – ukłon w stronę nowoczesnych rozwiąza