niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaAGD i RTVNowe serie lodówek Samsung o wysokości 2 metrów

Nowe serie lodówek Samsung o wysokości 2 metrów

Odkąd lodówki na stałe zagościły w naszych domach, producenci AGD i elektroniki domowej nieustannie pracują nad ich udoskonalaniem. Jednym z coraz bardziej popularnych trendów są lodówki o wyjątkowo dużej pojemności, sięgającej nawet 410l i o wysokości dwóch metrów. To niewiele mniej niż lodówek side-by-side, które oferują pojemność około 500 l i więcej w zależności od modelu.

Urządzenia są coraz bardziej energooszczędne i ergonomiczne. Jesteśmy też zaskakiwani coraz bardziej zachwycającym designem oraz pomysłowością w rozplanowaniu półek i szuflad. Rośnie też różnorodność lodówek wraz z coraz większym zróżnicowaniem naszych potrzeb i różnych stylów życia.

Ciekawym przykładem odpowiedzi na powyższe potrzeby mogą być nowe serie lodówek Samsung. Powiększenie przestrzeni użytkowej uzyskano dwoma drogami: zwiększono wysokość lodówki aż do dwóch metrów i równocześnie zastosowano technologię Space Max. Dzięki wyjątkowemu i wysoce wydajnemu systemowi izolacji, ścianki urządzenia są cieńsze, przez co zyskujemy znacznie więcej powierzchni, w porównaniu do innych rozwiązań bez technologii Space Max. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać każdy centymetr kuchni mając jednocześnie do dyspozycji dużą objętość lodówki. Rozplanowanie półek i szuflad zapewnia doskonały przegląd przechowywanych produktów i ułatwia planowanie zakupów.  

To także doskonałe rozwiązanie do nietypowych, małych kuchni oraz dla osób, które wymieniają lodówki w pomieszczeniach, w których wykonano zabudowę. Ich instalacja nie wymaga w takim przypadku przebudowy całej kuchni dzięki standardowej szerokości. Co niezwykle istotne, dodatkowo zyskujemy pojemność większą nawet o 140 litrów (w porównaniu do standardowej lodówki do zabudowy), nowy, ergonomiczny układ półek, a rachunki za energię będą niższe.  

Obecnie poszukujemy przede wszystkim urządzeń dobrze zaprojektowanych, a także użytecznych i funkcjonalnych. W oparciu o dane statystyczne dotyczące średniej wzrostu konsumentów, projektanci Samsung ustalili dwumetrową wysokość lodówki jako optymalną. W trakcie tworzenia nowego produktu brano pod uwagę przede wszystkim wygodę korzystania z bardzo dużej powierzchni, wynoszącej aż 410l. Wystarczy więc sięgnąć ręką, aby móc korzystać z dodatkowej półki z produktami.

Nowe serie lodówek Samsung o wysokości 2 metrówNowe serie lodówek Samsung o wysokości 2 metrów

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii