Nowe okapy ARDO - dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty

Nowe okapy ARDO - dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty Nowe okapy ARDO - dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty ARDO wprowadziło do sprzedaży nowe okapy kominowe MG060GLASS i MG090GLASS. Produkty cechują się nowoczesną stylistyką i dużą wydajnością. Urządzenia dostępne są w dwóch wariantach o szerokości 60 i 90 cm.

Okap najczęściej znajduje się w centralnym miejscu w kuchni i jako pierwszy skupia uwagę domowników czy gości. Nowe okapy ARDO z łatwością uczynią wnętrze modnym i szykownym, gdyż wyróżniają się wyjątkowym designem. Urządzenia wykonano z najwyższej jakości materiałów – szkła hartowanego i stali szlachetnej. Poza walorami estetycznymi i niezwykłą wytrzymałością są również łatwe do utrzymania w czystości.

Okapy wyposażone są w aluminiowe filtry, umożliwiające eliminację unoszących się w powietrzu tłuszczów. Dodatkowo, konstrukcja filtra pozwala na jego wygodne mycie w zlewie lub w zmywarce. Produkty ARDO posiadają również halogenowe oświetlenie, które nie tylko doskonale oświetla kuchenkę, ale także tworzy miły nastrój, zachęcający do zgłębiania tajników sztuki kulinarnej.

Każdej perfekcyjnej pani domu zależy, aby w jej kuchni powietrze było czyste i świeże. Uzyskanie tego efektu na pewno będzie możliwe z nowymi okapami ARDO. Zamontowany w nich mechanizm w ciągu godziny może przefiltrować nawet 400 m3 powietrza. Ponadto urządzenia MG060GLASS i MG090GLASS skutecznie przeciwdziałają osadzaniu się na ścianach i meblach uporczywego osadu oraz w mgnieniu oka usuwają nadmiar pary powstającej podczas gotowania.