Nowa kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant firmy Classen

 

Nowa kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant firmy ClassenPodłoga, której wygląd zmienia się w zależności od kąta padania światła, struktura wiernie imitująca słoje drewna i pięć oryginalnych dębowych dekorów – nowa kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na monotonię we wnętrzach.

Classen, wiodący producent materiałów drewnianych i drewnopochodnych, zadedykował najnowszą linię podłóg zwolennikom niebanalnych rozwiązań. Kolekcję Dynamic wyróżnia wiernie imitująca słoje drewna struktura synchroniczna chromezone. Zróżnicowany stopień połysku struktury sprawia, iż w zależności od kąta padania światła, podłoga za każdym razem prezentuje się inaczej.

W ramach kolekcji Dynamic dostępnych jest pięć dębowych dekorów – Cassano Chiaro, Cassano Nero, Cassano Latte, Cassano Marrone i Cassano Grigio. Panele z najnowszej linii Classen występują w dwóch formatach: węższym (1286×160 mm) oraz szerszym (1286×282 mm).

  • Specjalna struktura synchroniczna chromezone zastosowana w panelach Dynamic sprawia, że kolekcja w pełni zasługuje na swoją nazwę. Gra światłem, czy to naturalnym, czy też sztucznym sprawi, że nasze wnętrze będzie się zmieniać. Za każdym razem jednak – niezmiennie – będzie wyglądało bardzo efektownie. Dynamic to zestawienie niezwykłej trwałości oraz oryginalności – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Panele podłogowe z najnowszej kolekcji Dynamic posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą. Są łatwe i szybkie w montażu dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc, a ich krawędzie pokrywa warstwa ISOWAXX, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci. Kolekcję można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim i średnim natężeniu ruchu.

Kolekcja Dymanic jest jedną z czterech kolekcji paneli podłogowych należących do serii Extravagant. W ramach serii w ofercie firmy Classen dostępne są ponadto kolekcje Triadition, History i Modern Art.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here