jaką wannę kupić?

Zakup wanny powinien być przemyślany, gdyż używać jej będziemy przez lata. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę: rozmiar i zagospodarowanie przestrzeni, wystrój wnętrza oraz indywidualne potrzeby domowników. Jeśli rozpatrzymy te kwestie, na pewno uda nam się wybrać model idealnie pasujący do naszej łazienki.

Praktyczna wanna narożna, oryginalna asymetryczna czy elegancka wolnostojąca? Różnorodność kształtów, wymiarów i tworzyw utrudnia wybór odpowiedniego modelu. Jednak jeśli dokładnie przeanalizujemy swoje potrzeby oraz możliwości aranżacji naszej łazienki, zakup wanny nie powinien sprawić problemów.

W jakim kształcie wannę wybrać? W którym miejscu ustawić wannę?

Podstawowe czynniki determinujące wybór wanny to wielkość i ustawność łazienki. Od nich zależy, na jaki kształt wanny możemy się zdecydować. Jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, warto pomyśleć o modelu prostokątnym, który można ustawić przy ścianie. Wannę tego typu łatwo wkomponować w aranżację pomieszczenia. W niewielkich łazienkach sprawdzą się także narożne wanny asymetryczne, które można kupić w wersji lewo- lub prawostronnej. W łazienkach o większych wymiarach stylowo będą się prezentować wanny wolnostojące w obudowach. Dzięki takiemu rozwiązaniu aranżacyjnemu, nasza łazienka nabierze charakteru eleganckiego pokoju kąpielowego.

Wanna na miarę potrzeb

Istotnym parametrem przy wyborze wanny jest także jej wielkość. Jest to ważne ze względu na przestrzeń, którą dysponujemy oraz przyzwyczajenia domowników. Jeśli lubimy kąpać się z dzieckiem lub partnerem, będzie to możliwe w wannach głębokich o ergonomicznych kształtach.

Relaksujące właściwości ciepłej kąpieli możemy spotęgować kupując wannę z systemem hydromasażu. Z takim zestawem łazienka stanie się domowym salonem SPA. Dzięki masażowi wodnemu ciało odzyskuje siły, a skóra gładkość i elastyczność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here