Laminowane szkło do kuchni

Urządzając nasze kuchnie często chcielibyśmy, aby były one jak najbardziej oryginalne i wyjątkowe. Unikatową dekoracje wnętrza można osiągnąć poprzez zastosowanie materiałów takich jak na przykład szkło laminowane. Laminowane szkło do kuchni

Szkło laminowane składa się z dwóch warstw szkła przedzielonych warstwą folii. Każda z nich może mieć grubość od 2 do 10 mm. Maksymalnie tafla szkła ma wymiary 2800 x 2200 mm.

  • Szkło laminowane to szczególnie wdzięczny materiał dekoracyjny. Na folii znajdującej się pomiędzy taflami szkła można umieścić praktycznie każdy wzór. Może to być nawet dowolne zdjęcie. Dzięki temu nasza kuchnia nabiera całkowicie indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru – mówi Alicja Krawczyk, specjalistka z firmy Belmeb.

Możliwości stylistycznego wykorzystania szkła laminowanego są olbrzymie, jednak należy także pamiętać o jego praktycznych właściwościach. Szkło laminowane można zahartować, dzięki czemu uzyskuje ono niezwykłą wytrzymałość. Co więcej jego konstrukcja pozwala na wiercenie w nim dowolnym otworów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here