Kamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancja

Elegancja to dyskretny, pełen umiaru i wdzięku styl. To minimalne dekoracje i piękno eksponowane w subtelny sposób. Tak właśnie opisać można kolekcję porcelanowych naczyń Kamea marki Vittore Comforto. Stanowią one kwintesencję dobrego smaku i wyrafinowanego szyku.

Kamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancja

Kamea to zastawa stołowa wykonana z białej porcelany, ozdobiona florystycznym reliefem w tym samym kolorze. Małe, białe kwiaty, są na pierwszy rzut oka prawie niewidoczne, jednak ich wypukła forma sprawia, że stanowią one bardzo subtelną, a zarazem oryginalną dekorację serwisu.  Dodatkowo, brzegi wszystkich elementów wchodzących w skład zastawy wykończone zostały złotym paskiem, który doskonale komponuje się z bielą porcelany i eksponuje kwiatowy motyw. Proste, delikatne dekoracje świetnie harmonizują z kwadratowym, lekko zaokrąglonym kształtem naczyń. Połączenie to sprawia, że zastawa nabiera modnego charakteru,  wpisując się zarówno w tradycyjne, jak i  nowoczesne, minimalistyczne aranżacje. Kolekcja Kamea, dzięki swej delikatnej formie stanowi sposób na elegancki i subtelnie nakryty stół.

Kamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancja

Kamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancjaRóżnorodny wybór

Bogaty wybór elementów, z  których składa się zastawa stołowa Kamea marki Vittore Comforto, daje możliwość dopasowania nakrycia stołu do sytuacji i własnych potrzeb.

W skład kolekcji wchodzi 44-elementowy zestaw obiadowy dla 12 osób, składający się z talarze płytkich, głębokich i deserowych, salaterki, dwóch owalnych półmisków, wazy sosjerki oraz przyborów do przypraw – solniczki i pieprzniczki. Możemy więc swobodnie przy ich użyciu przygotować wystawne przyjęcie lub kameralny obiad dla bliskich.

Linia Kamea to również 39-częściowy  serwis kawowy, w którym znajdują się talerze deserowe, filiżanki ze spodkami, imbryk, cukiernica i mlecznik – naczynia niezbędne do podawania aromatycznej kawy i popołudniowego deseru. Kamea marki Vittore Comforto to zestaw idealny na świąteczne dni, jak i codzienne posiłki.

Kamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancjaKamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancjaKamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancjaKamea marki Vittore Comforto - subtelna elegancja

Cena:

Zestaw obiadowy 12/44 – 613 zł

Talerz głęboki 27 cm – 12szt
Talerz płytki 21,5 cm – 12szt.
Talerz deserowy 19 cm – 12szt.
Salaterka 23 cm – 1szt.
Półmisek owalny 35,5 cm – 2 szt.
Waza z pokrywką 3 l
– 1szt.
Sosjerka z podstawką 500 ml – 1szt.
Solniczka 7 cm – 1 szt.
Pieprzniczka 7 cm – 1szt.

Zestaw kawowy 12/39 – 349 zł
Talerz deserowy 19 cm – 12szt.
Filiżanka 220 ml – 12szt.
Spodek 14,5 cm – 12szt.
Imbryk 1,4 l – 1 szt.
Cukiernica 400 ml – 1szt.
Mlecznik 300 ml – 1szt.