Jak dbać o podłogi laminowane

Wybierając podłogi laminowane do mieszkania czy domu coraz częściej decydujemy się na zakup paneli. Szeroki asortyment paneli laminowanych, a także środków do ich pielęgnacji – Nano Silver – oferuje sieć RuckZuck.

Dostępne w sieci RuckZuck panele laminowane renomowanej marki Classen charakteryzują się wysoką jakością i dużą odpornością na ścieranie, a ponadto są łatwe do utrzymania w czystości. Warto jednak już na etapie zakupu paneli zainteresować się środkami do ich późniejszej pielęgnacji. Takie preparaty, oparte na nanotechnologii, z zawartością nanocząsteczek srebra oferują m.in. sklepy sieci RuckZuck.

– Jeśli chcemy zadbać o nienaganny wygląd paneli laminowanych warto używać odpowiednich preparatów myjących i impregnujących np. Płynu do mycia podłóg laminowanych Classen NanoSilver i Emulsji impregnującej do podłóg laminowanych Classen NanoSilver dostępnych w salonach RuckZuck. Dzięki systematycznej pielęgnacji podłoga pozostanie czysta i lśniąca przez długi czas – mówi Krzysztof Marczak, właściciel sklepów RuckZuck w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim.

Cząsteczki srebra pomogą w walce z brudem

Podłogi laminowane, ze względu na częstą eksploatację, są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Codzienne użytkowanie sprawia, że łatwo i szybko osiada na niej brud sprzyjający rozwoju mikroorganizmów oraz kurz, wymaga więc stałej pielęgnacji. Płyn do mycia podłóg laminowanych Classen Nano Silver, dostępny w salonach RuckZuck, dzięki zawartości nanocząsteczek, nie tylko doskonale czyści myte powierzchnie, ale zapewnia także wyjątkowo długotrwałe właściwości bakterio- i grzybobójcze. Aktywne cząsteczki srebra wnikają w szczeliny i mikropory, pozostawiając na panelach cienką warstwę ochronną na długi czas. Stosowanie Płynu do mycia podłóg laminowanych Classen Nano Silver zapobiega także osadzaniu się kurzu, dzięki czemu preparat idealnie się sprawdza w domach i mieszkaniach alergików.

Podłogi laminowane – impregnacja i połysk z RuckZucka

Lśniąca i wypielęgnowana podłoga to wizytówka każdego domu, dlatego poza systematycznym zmywaniem, warto także nabłyszczać panele laminowane. W pielęgnacji podłóg sprawdzi się z pewnością Emulsja impregnująca do podłóg laminowanych Classen Nano Silver, dostępna w salonach RuckZuck. Pogłębi ona naturalny kolor paneli i nada im delikatny połysk, jednocześnie pozostawiając na czyszczonej podłodze powłokę antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów oraz osadzaniu się kurzu. Ponadto emulsja dzięki właściwościom impregnującym dodatkowo zabezpiecza panele laminowane przed szkodliwym działaniem wilgoci, przedłużając trwałość pielęgnowanych powierzchni.

– Odpowiednia impregnacja i pielęgnacja paneli laminowanych zapewni czyszczonym powierzchniom ochronę przed zużyciem wynikającym z codziennego użytkowania. Dlatego już na etapie zakupu paneli, zapytajmy sprzedawcę sieci RuckZuck o preparaty NanoSilver, niezbędne do zapewnienia panelom ładnego wyglądu przez długie lata – radzi Krzysztof Marczak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here