Grzejniki kanałowe - dyskretne ogrzewanie w nowoczesnych wnętrzach

Wybór grzejnika nie należy do najprostszych zadań – szczególnie wtedy, kiedy mieszkanie jest niewielkie lub posiada dużo przeszkleń. Co zrobić gdy rozmieszczenie grzejników zaczyna stanowić problem lub nie komponuje się z wystrojem pomieszczenia?

Z pomocą w takiej sytuacji mogą przyjść ukryte w podłodze grzejniki kanałowe.  Grzejniki kanałowe to wciąż nowość na polskim rynku ogrzewania. Podpowiadamy, dlaczego warto zwrócić na nie uwagę i przekonać się do ich nietypowej formy.

Nowoczesne rozwiązania

W ostatnich latach przeszklenia w prywatnych domach i mieszkaniach zyskują coraz większą popularność. Deweloperzy osiedli loftów i apartamentowców chętnie wykorzystują nowoczesne rozwiązania, nadając wnętrzom industrialny charakter. Jednym z takich rozwiązań są przeszklenia. Choć niezwykle efektowne, ze względu na niską izolacyjność termiczną szyb w okresie grzewczym charakteryzują się znaczącymi stratami ciepła.

Aby temu zapobiec, pod oknami montuje się standardowe grzejniki. O ile w przypadku wnętrz publicznych takie rozwiązania sprawdzają się dobrze, w przypadku prywatnych mieszkań już niekoniecznie. Jak rozwiązać ten problem? Z pomocą przychodzą niestandardowe grzejniki kanałowe, kóre montuje się pod poziomem podłogi i przykrywa estetyczną kratką, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływają na charakter wystroju wnętrza.

Zobacz także  Jaka tkanina obicowa będzie najlepsza?

Grzejniki kanałowe - dyskretne ogrzewanie w nowoczesnych wnętrzach. Fot.: Grzejnik Agila Purmo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here