Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Paleniska gazowe Happy Cocooning to holenderskiej produkcji kominki ogrodowe, za pomocą których na własnym balkonie bądź tarasie można stworzyć klimat sprzyjający rodzinnemu biesiadowaniu.

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Designerskie stoliki zachęcają do zaaranżowania przestrzeni ogrodu i dodatkowo są praktycznym elementem, przy którym możemy grillować, ogrzewać się i relaksować.

Paleniska gazowe Happy Cocooning mogą być używane w miastach, gdzie palenie tradycyjnych ognisk jest zabronione. Jest to ciekawa alternatywa na miłe spędzenie czasu na balkonie, tarasie czy w ogródku.

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Szeroka oferta kolekcji pozwala dopasować komplet do otoczenia. Obudowa może być wykończona drewnem teakowym lub kompozytem imitującym beton. Stoliki są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości. Dla osób bardziej wymagających jest opcja, aby samemu zaprojektować sobie stolik do wbudowania paleniska.

Duży wybór dostępnych akcesoriów do palenisk ogrodowych Happy Cocooning pozwala na rozszerzenie ich funkcjonalności oraz osiągnięcie większego poziomu bezpieczeństwa. Dobrej jakości grill żeliwny, designerska osłona szklana czy pojemnik na lód ułatwią i umilą wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Zalety palenisk gazowych Happy Cocooning

 • Ciepło. Paleniska są idealnym rozwiązaniem na chłodne wieczory. Specjalny regulator umożliwia nam regulację wysokością płomienia. Ceramiczne polana drewna i kamienie wulkaniczne powodują, że ognisko wygląda naturalnie oraz dodatkowo kumulują w sobie ciepło.
 • Atmosfera. Wygoda i łatwość użytkowania pozwala nam się w pełni zrelaksować. Klimat rodzinnego biesiadowania przy palenisku ułatwia prosty w obsłudze mechanizm włączania i wyłączania ognia. Blat paleniska nie nagrzewa się dlatego może służyć jako stolik.
 • Bezpieczeństwo. Zasilanie butlą gazową jest praktyczne i bezpieczne. Płomienie nie wydzielają iskier ani dymu. Palenisko jest odporne na różne warunki atmosferyczne, a najważniejsze, że potrafi samo odłączyć dopływ gazu po zdmuchnięciu lub zalaniu płomienia.

>>> Więcej informacji o paleniskach ogrodowych Happy Cocooning na www.paleniskagazowe.pl

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

Designerskie paleniska gazowe Happy Cocooning

{source}<iframe width=”750″ height=”421″ src=”https://www.youtube.com/embed/S1Fdx2GM664″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>{/source}

5 KOMENTARZE

 1. adam

  ciekawe są te paleniska gazowe, a wiecie moze ile one kosztują?

 2. no te paleniska są po prostu świetne 🙂 już widzę wieczorki w gronie najbliższych albo romantyczne kolacje przy takim palenisku 🙂 no coś wspaniałego 🙂 ale w sklepach się jeszcze nie spotkałem… gdzie takie można dostać?

 3. adam

  oo, tego szukałem, żona się ucieszy

 4. Kuba

  Palenisko na drewnianym stole ? Trochę mnie to przeraża … Moim zdaniem duża możliwość zapalenia powierzchni stołu … 😥

 5. Ada

  Ciekawe rozwiązanie … można fajnie spędzić czas na tarasie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here