Freedom - nowe grzejniki stojące

Freedom to grzejniki stojące łączące jednocześnie zalety grzejników kanałowych i stojących. Jak zapewnia producent – firma Jaga – grzejnik jest bardziej efektywny niż grzejniki kanałowe. Do tego jest prosty w montażu – nie wymaga przede wszystkim kucia podłogi. Do tego wyróżnia się niezwykle designerską formą.

Grzejnik Freedom dostępny jest w dwóch wersjach: Micro (grzanie) oraz Clima (chłodzenie oraz grzanie). Oba modele oparte są o tę samą technologię grzewczą Low H2O, czyli małej pojemności wodnej oraz system Dynamic Boost Effect podnoszący wydajność grzejnika.

Modulacja pracy grzejnika odbywa się przy pomocy wentylatorów – gdy czujnik wykryje, że temperatura powietrza w pomieszczeniu różni się od zadanej, aktywuje nadmuch powietrza. Wentylatory EC użyte do wspomagania pracy wymiennika, zapewniają najniższe z możliwych zużycie energii elektrycznej przy dużym wydatku powietrza. Są też bardzo ciche – hałas generowany przez grzejnik Freedom na pierwszym biegu nie przekracza poziomu 20 decybeli, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników.

Obudowa grzejnika wykonana jest z podwójnej blachy aluminiowej. Modułowa konstrukcja obudowy umożliwia dowolne kreowanie wyglądu urządzenia poprzez łączenie elementów w różnych kolorach. Dzięki temu Freedom jest bardzo designerski – minimalistycznie skromny lub zjawiskowo dekoracyjny.

Zobacz także  Czas na montaż instalacji grzewczej w domu

O tym jak ma wyglądać nasz grzejnik tak naprawdę decydujemy sami mając do dyspozycji bogatą paletę kolorów, gamę wymiarów oraz dwie wersje użytkowe. W obu wersjach grzejnik ma 19 cm szerokości i wysokość całkowitą na poziomie 19 cm. Każdy z modeli posiada kilka długości: Micro w przedziale 60-200 cm, Clima 72-180 cm. Wydajność grzejnika Freedom Clima o długości 180 cm sięga 5000 W.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here