piątek, 26 sierpnia, 2022
Strona głównaWykończeniaDrzwiDrzwi inne niż wszystkie

Drzwi inne niż wszystkie

Drzwi powinny być spójnym elementem każdego pomieszczenia. Odpowiednio dobrany materiał, kolor, detale, dają poczucie harmonii we wnętrzu. Poza oczywistymi funkcjami, potencjał drzwi jako dodatkowej przestrzeni nie był dotychczas wykorzystany. Zmienił to jednak projekt Ewy Śliwińskiej, która stworzyła kolekcję Smart odpowiadającą na potrzeby użytkowników.

vox_drzwi_smart_0096

„Funkcjonalny design, inspirowany życiem i codziennymi sprawami” – tak o swojej kolekcji mówi projektantka. O wyjątkowości tych drzwi świadczy właśnie ich funkcjonalność. Dzięki zastosowanym mocowaniom, można na nich umieszczać różne akcesoria – stalowe wieszaki, półeczki, pojemniki, filcowe organizery, a nawet lustra czy tablice do własnoręcznych notatek.

Drzwi Smart dostępne są w siedmiu kolorach, a dwanaście różnych akcesoriów można łączyć ze sobą w zależności od potrzeb domowników. Sposób mocowania jest niezwykle prosty – dodatki montuje się za pomocą systemu 10 śrub, dlatego gdy zajdzie potrzeba wymiany wyposażenia, można to zrobić błyskawicznie. Solidne mocowania utrzymają obciążenie do 5 kg, dzięki czemu w akcesoriach do drzwi SMART można przechowywać także cięższe przedmioty. Wszystkie akcesoria można obejrzeć w sklepach stacjonarnych oraz na www.vox.pl.

vox_drzwi_smart_0147

Drzwi zaprojektowane przez Ewę Śliwińską można personalizować i dostosowywać do domowej przestrzeni i aktualnych potrzeb domowników. W przedpokoju zawsze przydadzą się dodatkowe wieszaki na kurtki gości i miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów takich jak klucze, notatniki, długopisy. Dzięki śrubom umieszczonym na różnych wysokościach drzwi, w łazience można zamontować lustro na dogodnym poziomie, tak by nawet najmłodsi członkowie rodziny mogli się w nim przejrzeć. Dzięki tablicy zwieszonej na drzwiach wejściowych, domownicy mogą stworzyć wspólną przestrzeń do wymiany ważnych informacji.

vox_drzwi_smart_0410v2

Kolekcja SMART wykonana we współpracy z firmą Porta wyróżnia się funkcjonalnością, niezwykłą dbałością o detale oraz jakością wykonania. Została doceniona przez użytkowników i ekspertów – projektowi drzwi SMART przyznano polskiego Oscara designu – tytuł must have 2017.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii