Nowy Katalog IKEA 2021

0
katalog ikea 2021

Katalog IKEA inspiruje ludzi na całym świecie już od 70 lat. Do Polaków trafia po raz 25. Tegoroczny przyjmuje formę poradnika, wypełnionego sprytnymi wskazówkami, praktycznymi pomysłami i drobnymi, niedrogimi rozwiązaniami. W końcu, jak zapewniają jego twórcy –  stworzenie lepszego do życia domu nie musi być wcale skomplikowane, kosztowne ani czasochłonne.


Czas spędzany w domu nigdy nie był tak ważny, jak dzisiaj. Nowy Katalog IKEA 2021 jest pełen konkretnych, prostych sposobów, jak szybko dostosować dom do różnych, pojawiających się na co dzień, nowych okoliczności. Wcale nie trzeba zmieniać wszystkiego na raz. Czasem wystarczy wprowadzać nowe rozwiązania krok po kroku, zarówno w domu, jak i w naszej codzienności, żeby osiągnąć wspaniałe efekty – mówi Katarzyna Goleń, Dyrektorka ds. Projektowania i Przestrzeni Komercyjnych IKEA Retail.

katalog ikea 2021
mat. prasowe

Katalog IKEA 2021 – postaw na rozwiązania EKO

nowy katalog ikea 2021
fot. Ikea

W Katalogu 2021 niemal na każdej stronie możemy znaleźć porady na co zwracać uwagę, by zatroszczyć się o naturę. Wiemy, jak ważne jest promowanie codziennych nawyków przyjaznych dla Ziemi i dla nas samych, wierzymy również w sprawczą moc biznesu
w walce z kryzysem klimatycznym. IKEA ma ambicję by do 2030 stać się firmą działającą w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym oraz pozytywnym dla klimatu.

ikea 2021
fot. Ikea

Nowy Katalog 2021 to również kontynuacja, stale obecnego w domowych poradach od IKEA, tematu zdrowego snu i relaksu.  A może warto pomyśleć o inteligentnych systemach regulacji oświetlenia, nagłośnienia czy nawet nasłonecznienia sypialni, które zadbają o komfort? Nie mówiąc o dodatkach w ulubionych kolorach i wzorach.