Kludi

Łazienka zyskuje dziś nowy wymiar. Projektując ją, coraz częściej, oprócz funkcjonalności, stawiamy na design oraz nietuzinkową formę. Aby osiągnąć ciekawy efekt aranżacyjny, warto dokładnie ją zaplanować oraz dobrać odpowiednie wyposażenie np. designerską armaturę. O czym jeszcze należy pamiętać? Podpowiadamy.

Aranżacja łazienki pod znakiem wygody

Efekt nowoczesności w salonie kąpielowym osiągniemy przede wszystkim dzięki zastosowaniu kilku praktycznych oraz estetycznych punktów świetlnych. Istotne jest także to, aby ich barwa tworzyła nastrój sprzyjający relaksowi. W nowoczesnej łazience duże znaczenie ma także jej aranżacja. W miarę możliwości pozostawmy w niej nieco przestrzeni i podzielmy ją na strefy: kąpielową, toaletową oraz wypoczynkową. W łazienkach o małym metrażu możemy zrezygnować z ostatniej na rzecz duetu toalety i bidetu.

Kolejną istotną kwestią, którą warto mieć na uwadze aranżując łazienkę, jest zakup dobrej jakości materiałów. Nie bez znaczenia są także trendy. I tak, w minimalistycznych łazienkach dominują obecnie płytki w kolorze bieli, szarości (w tym beton dekoracyjny) oraz czarne. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie mozaiki lub drewna. Innym, równie popularnym materiałem wykończeniowym jest kamień. Doskonale sprawdzi się granit, który jest nienasiąkliwy, twardy oraz odporny. Alternatywą dla niego będzie taweryn oraz dekoracyjny marmur. Warto ozdobić którymś z nich ścianę, blat pod umywalką czy podłogę, aby sprawić, że łazienka będzie nie tylko nowoczesna, ale też bardzo elegancka.

Kolejny krok, to wybór dodatków. Jeśli jesteśmy amatorami kontrastów, wówczas możemy wybrać mocne barwy, w tym bardzo modne w tym sezonie różne odcieni żółci. Dobrze będą się także prezentować dodatki w mniej krzykliwych kolorach m.in. zawsze modna biel, czerń oraz beże.

Armatura w nowoczesnych łazienkach

Minimalistyczny trend szturmem wkradł się do łazienkowych aranżacji i nic nie wskazuje na to, aby szybko stracił popularność. Jeśli więc chcemy utrzymać nasz salon kąpielowy w tym klimacie, musimy postawić na odpowiednie kształty armatury. Najlepiej, jeśli będą one proste i funkcjonalne, a jednocześnie – eleganckie.

Odpowiedzią na te potrzeby jest nowa kolekcja marki KLUDI – linia Pure Function, która stanowi połączenie minimalistycznej formy oraz niezwykłej funkcjonalności. Nowe baterie są odpowiedzią na współczesny styl życia i jednocześnie zapewniają najwyższą jakość ich użytkowania.

Linia KLUDI Pure Function – trzy serie armatury

Nowość od KLUDI to ukłon w stronę osób, które cenią sobie wygodną i zarazem estetyczną aranżację łazienki. Do wyboru mamy trzy serie – KLUDI Pure&Easy, KLUDI Pure&Solid oraz KLUDI Pure&Style. W każdej z nich odnajdziemy innowacyjne oraz wyszukane rozwiązania, które sprawdzą się doskonale we wszystkich stylach.

W ramach linii wyróżniamy 3 serie produktowe:

KLUDI PURE&EASY

aranżacja łazienki

To linia, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla młodych, otwartych ludzi, prowadzących aktywny styl życia. Lubią oni otaczać się pięknymi, designerskimi rzeczami. Seria ta charakteryzuje się dynamiką oraz wyrazistością.

łazienka nowoczesna

Efekt ten został osiągnięty m.in. dzięki zastosowaniu na ich powierzchni chłodnego, białego koloru lub olśniewającej warstwy chromu.

łazienka kludi

KLUDI PURE&STYLE

łazienka kludi pure style

Armatura ta ma bardzo delikatną oraz regularną formę. Dedykowana jest nowoczesnym użytkownikom, dla których liczy się przede wszystkim wysoki standard oraz wyjątkowy design.

Seria KLUDI Pure&Style stanowi odpowiedź na ich potrzeby i jednoczenie jest bardzo eleganckim elementem dekoracyjnym.

kolekcja kludi pure style

KLUDI PURE&SOLID

kolekcja kludi pure solid

Kolekcja KLUDI Pure&Solid to propozycja dla osób, które w każdej sytuacji stawiają na jakość i niezawodność.

kludi ameo

Elegancki wygląd baterii idzie w parze z trwałością oraz najwyższą jakością. Linia stanowi połączenie mocnego charakteru z klasycznym, ponadczasowym designem, a co za tym idzie, styl baterii dobrze współgra z różnymi kształtami i układami łazienek.

armatura łazienkowa kludi

Aranżacja łazienki w nowoczesnym stylu nie musi spędzać nam snu z powiek. Jak widać, może być ona przyjemna, jeśli weźmiemy pod uwagę kilka ważnych czynników, a wśród nich – wybór odpowiedniej armatury.

art. sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here