czarna łazienka

Przemyślany projekt oraz wysokiej klasy produkty – to sprawdzony sposób na urządzenie idealnej łazienki. Dużym zainteresowaniem cieszą się w ciągu ostatnich sezonów pokoje kąpielowe utrzymane w stylu nowoczesnym. Łączą one ciekawy design oraz funkcjonalność, dzięki czemu sprzyjają relaksowi i sprawiają, że mieszkanie staje się bardziej atrakcyjne.

Kolor do łazienki idealnej

KLUDI_AMEO_410260575_414480575

Pierwszą kwestią, nad którą warto się pochylić podczas urządzania łazienki, jest jej kolorystyka. Tu bardzo dobrze sprawdzają się kolory ziemi tj. brązy, złamane biele lub beże. Niemniej interesująco prezentują się również szarości. Barwy te mogą stanowić idealne tło dla różnego rodzaju form ceramiki, a także chromowanych powierzchni baterii. Idealnym dopełnieniem aranżacji staną się nieoczywiste zestawienia. I tak, doskonale będzie się prezentować na przykład duet płytek o fakturze i barwie drewna z powierzchnią imitującą beton. Dzięki niemu łazienka będzie zarówno oryginalna, jak i przytulna.

Design i funkcjonalność mają znaczenie

KLUDI_AMEO_410260575_416500575_4150505

W idealnej łazience, zaraz po kreatywnym zestawieniu różnego rodzaju materiałów, bardzo istotną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie, a także dobrej jakości armatura. Pod tym względem warto zwrócić uwagę na serię KLUDI AMEO – laureatkę wielu prestiżowych nagród, w tym np. Red Dot Award, Plus X Award, czy Best Product 2017. Linia ta realizuje założenia modnego dziś soft puryzmu. Połączono w niej prostą formę z inspirowanymi naturą zaokrąglonymi liniami uchwytu oraz korpusu.

Oprócz ciekawego designu, KLUDI AMEO charakteryzują inteligentne rozwiązania oraz funkcje. Mowa np. o komfortowym dostępie do strumienia wody dzięki lekko pochylonej sylwetce baterii umywalkowej, a także intuicyjnej obsłudze, którą umożliwiają ergonomiczne uchwyty. Nie bez znaczenia pozostaje również ograniczenie przepływu do 6 l/min przy jednoczesnym zapewnieniu miękkiego, napowietrzonego strumienia dzięki perlatorowi s-pointer eco.

Nowoczesna łazienka, a kwestie praktyczne

KLUDI_AMEO_418300575_A-QA_6487005-00_PP_02

Aranżując nowoczesną łazienkę nie można zapomnieć o tym, że oprócz estetyki niemniej ważne pozostają kwestie praktyczne. I tutaj, o ile metraż na to pozwoli, kłania się zastosowanie dwóch umywalek. Dzięki temu stworzona zostanie strefa, która skutecznie zniweluje problem porannego zamieszania, kiedy to kilka osób chce jednocześnie wyszykować się do wyjścia. Nie bez znaczenia pozostaje także strefa natrysku. Warto wprowadzić do niej nowoczesne rozwiązania, a wśród nich m.in. deszczownicę KLUDI A–QA. Jest ona designerska, a jednocześnie bardzo funkcjonalna. Mowa o możliwości wyboru strumienia – kaskadowego, bądź deszczowego.

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest zestaw wannowo-natryskowy KLUDI FRESHLINE z pomocą którego kąpiel będzie nie tylko kojąca, ale także pobudzająca. Wyposażono ją w trzy warianty strumienia: miękki, deszczowy oraz masujący. Deszczownica idealnie komponuje się z minimalistycznym brodzikiem, bądź oszczędną w formie taflą natrysku. Stylistykę wnętrza dopełni także grzejnik. Warto postawić na modele, które charakteryzują się ciekawą formą i kolorem.

Jak widać, na stworzenie idealnej, nowoczesnej łazienki ma wpływ wiele czynników. Obok dobrej jakości materiałów wykończeniowych oraz projektu funkcjonalnego, nie bez znaczenia pozostaje koncepcja, kolory, akcesoria, faktury, a przede wszystkim – odpowiednio sprecyzowane oczekiwania przyszłych użytkowników.

Więcej informacji na stronie: www.kludi.com.pl

art. sponsorowany

2 KOMENTARZE

  1. sebek

    ta łazienka wygląda niesamowicie 😀

  2. kowm

    wygląda elegancko, uwielbiam takie projekty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here