Nowa kolekcja parawanów nawannowych Aquaform

Aquaform wprowadza na rynek łatwy w montażu parawan nawannowy Modern. Wykonany z bezpiecznego szkła i składany w harmonijkę łączy w sobie funkcjonalność otwartej wanny lub zamkniętego prysznica. Parawan nawannowy pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience,  koszty montażu oddzielnej wanny i prysznica oraz doskonale chroni podłogę przed zalaniem podczas kąpieli dzieci.

Od dawna istnieje problem, czy lepiej instalować wannę, czy prysznic w łazience. Funkcjonuje obiegowa opinia, że kobiety preferują wannę, a mężczyźni prysznic. Oczywiście przy dostatecznej ilości miejsca w łazience, można zastosować oba rozwiązania. Można też wybrać trzecie „2w1” – prysznic z parawanem nawannowym.

2w1 – prysznic z parawanem nawannowym

W ofercie firmy Aquaform znajdują się 3 modele parawanów nawannowych Modern: Modern 1, Modern 2, Modern 3. Wszystkie modele wykonane są z bezpiecznego szkła. Wyposażone są w uszczelki elastomerowe, które nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na zanieczyszczenia. Wszystkie posiadają również tzw. Profil U, co usprawnia montaż i pozwala na zamontowanie parawanu nawet przy nierównej ścianie. Parawan dwuczęściowy Modern 2 oraz parawan trzyczęściowy Modern 3 posiadają możliwość obracania elementów oraz składania harmonijkowego na ścianę. Dzięki temu parawan zajmuje niewiele miejsca w łazience oraz jest wygodny w użyciu.

Kolekcja Modern dostępna jest w trzech różnych kolorach aluminiowych profili: chrom, biały, chrom mat. Szkło parawanu może być przejrzyste lub matowe. Zastosowanie matowego szkła „satinato” pozawala całkowicie „schować się” za ścianą jak w kabinie prysznicowej.

Cała kolekcja Modern skierowana jest do osób, zmagających się z trudnym wyborem między wanną, a prysznicem, ceniących sobie solidne materiały i nowoczesny design. Parawan nawannowy to także idealne rozwiązanie dla osób, które mają dzieci. Parawan uchroni w tym przypadku naszą łazienkę przed nieustannym zachlapywaniem podłogi lub wyrzucaniem zabawek.

Nowa kolekcja parawanów nawannowych Modern pozwala nie tylko rozsądzić spór, czy lepsza jest wanna, czy prysznic. Oferuje również technologię na wysokim poziomie, m.in.: uszczelki elastomerowe i profil U usprawniający montaż. Chcielibyśmy w tej kolekcji zrealizować koncepcję „2w1″,  pomagając rozwiązywać konflikt pomiędzy wyborem prysznica a wanny w małych łazienkach – mówi Anna Grodzka – Główny Technolog Aquaform.