Nowa kolekcja parawanów nawannowych Aquaform

Nowa kolekcja parawanów nawannowych AquaformAquaform wprowadza na rynek łatwy w montażu parawan nawannowy Modern. Wykonany z bezpiecznego szkła i składany w harmonijkę łączy w sobie funkcjonalność otwartej wanny lub zamkniętego prysznica. Parawan nawannowy pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience,  koszty montażu oddzielnej wanny i prysznica oraz doskonale chroni podłogę przed zalaniem podczas kąpieli dzieci.

Od dawna istnieje problem, czy lepiej instalować wannę, czy prysznic w łazience. Funkcjonuje obiegowa opinia, że kobiety preferują wannę, a mężczyźni prysznic. Oczywiście przy dostatecznej ilości miejsca w łazience, można zastosować oba rozwiązania. Można też wybrać trzecie „2w1” – prysznic z parawanem nawannowym.

W ofercie firmy Aquaform znajdują się 3 modele parawanów nawannowych Modern: Modern 1, Modern 2, Modern 3. Wszystkie modele wykonane są z bezpiecznego szkła. Wyposażone są w uszczelki elastomerowe, które nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na zanieczyszczenia. Wszystkie posiadają również tzw. Profil U, co usprawnia montaż i pozwala na zamontowanie parawanu nawet przy nierównej ścianie. Parawan dwuczęściowy Modern 2 oraz parawan trzyczęściowy Modern 3 posiadają możliwość obracania elementów oraz składania harmonijkowego na ścianę. Dzięki temu parawan zajmuje niewiele miejsca w łazience oraz jest wygodny w użyciu.

Kolekcja Modern dostępna jest w trzech różnych kolorach aluminiowych profili- chrom, biały, chrom mat. Szkło parawanu może być przejrzyste lub matowe. Zastosowanie matowego szkła „satinato” pozawala całkowicie „schować się” za ścianą jak w kabinie prysznicowej.

Cała kolekcja Modern skierowana jest do osób, zmagających się z trudnym wyborem między wanną, a prysznicem, ceniących sobie solidne materiały i nowoczesny design. Parawan nawannowy to także idealne rozwiązanie dla osób, które mają dzieci. Parawan uchroni w tym przypadku naszą łazienkę przed nieustannym zachlapywaniem podłogi lub wyrzucaniem zabawek.

  • Nowa kolekcja parawanów nawannowych Modern pozwala nie tylko rozsądzić spór, czy lepsza jest wanna, czy prysznic. Oferuje również technologię na wysokim poziomie, m.in.: uszczelki elastomerowe i profil U usprawniający montaż. Chcielibyśmy w tej kolekcji zrealizować koncepcję „2w1″,  pomagając rozwiązywać konflikt pomiędzy wyborem prysznica a wanny w małych łazienkach – mówi Anna Grodzka – Główny Technolog Aquaform.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here