sobota, 27 sierpnia, 2022
Strona głównaSypialniaNiebieskie ściany w sypialni

Niebieskie ściany w sypialni

Kolor niebieski wkrada się do wnętrz raczej w delikatny sposób, zwykle za pośrednictwem dodatków. A co powiecie na bardziej odważne jego wykorzystanie, choćby w postaci niebieskich ścian w sypialni? Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda niebieska ściana w sypialni przygotowaliśmy dla Was galerie z przykładami jak wyglądają niebieskie ściany w sypialni.

Według psychologów niebieski kolor pomaga nam wypoczywać. Dlatego też w sypialni, w której mamy do czynienia z tą barwą bez wątpienia będzie nam spało się lepiej – szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy przemęczeni i zdenerwowani.

Wielką zaletą koloru niebieskiego jest to, że optycznie powiększa przestrzeń. Niebieski jako element wykończenia ścian wnętrza kojarzy się z wodą, niebem, kamieniami szlachetnymi. Dlatego najchętniej i najodważniej stosujemy błękity, szafiry, granaty bądź turkusy.

Niebieskie ściany w sypialni – galeria zdjęć:

niebieska ściana sypialnia sisalla interior design

niebieska ściana w sypailni martinkovic milford architects

niebeiska ściana sypialnia jenn hannotte

niebieska ściana w sypialni cyndi parker interiorsTapera w pawie pióra, źródło: Think ContemporaryGranatowa ściana w sypialni w opozycji do białego sufitu, źródło: Martinkovic Milford ArchitectsJasno niebieskie ściany w sypialni, źródło: Crisp ArchitectsNiebieska ściana w sypialni, źródło: Man& CO

Niebieska, pikowana ściana w sypialni, źródło: In Two Design

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii