Meble tapicerowane z nadrukiem 3D ożywią każde wnętrze

Moda na grafikę użytkową we wnętrzach nie przemija i wykorzystywana jest coraz śmielej. Doskonałym przykładem są meble tapicerowane z nadrukiem 3D, który efektywnie uatrakcyjnia wygląd sofy.

Sofa Libro Play New Graffiti

 

Poduszka z nadrukiem 3D - Libro New SoundHitem ostatnich lat na rynku mebli tapicerowanych jest model PLAY produkowany przez firmę LIBRO, z drukowanymi wzorami na poduszkach oparciowych. Różnorodność wzorów pozwala na ożywienie każdego wnętrza i daje możliwości indywidualnych aranżacji. Umieszczanie grafiki na elementach wyposażenia wnętrz stało się już trendem w sztuce użytkowej. Nowością w ofercie wzorów drukowanych jest model PLAY NEW.

Najnowszy projekt nadruków został wzbogacony o przestrzenne wzory, które efektownie uatrakcyjniają wygląd sofy i są wyczuwalne manualnie. Dobrego tonu i smaku sofom PLAY NEW dodają kontrastowe przeszycia i wykończenia, które współgrają z kolorami nadruków. Nowe przestrzenne projekty nadruków i interesująca linia PLAY NEW z elementami 3D to niecodzienna propozycja, która nada indywidualnego charakteru każdemu wnętrzu.

Meble dostępne są  z wersjami nadruków: MOTOCYKL, SOUND, PARIS, GERONIMO, GRAFFITI.

Wymiary mebli:

PLAY NEW 192x90x88 cm, powierzchnia spania 192×134 cm
PLAY NEW XXL 202x90x88 cm, powierzchnia spania 202×134 cm

Sofa Libro Plany New Motocykl

Sofa Libro Play New Sound

 Sofa Libro Play New Paris

KONTAKT

„LIBRO” Marek Liberacki
14-260 Lubawa
ul. Grunwaldzka 22c

 
www.libro.lubawa.pl

 

6 KOMENTARZE

 1. Klaudia

  Pierwszy raz widzę takie kanapy. Świetny pomysł i wcale nie taki angażujący, bo jak się znudzą te szalone poduchy, to można je po prostu wymienić na inne.

 2. Arek

  Ciekawy pomysł na „ożywienie” kanapy … chyba sobie takie sprezentuje 🙂

 3. Zbyszek

  Prosta, ale ciekawa forma. To jest to.

 4. olgierd

  A czy wiadomo coś na temat czyszczenia tych nadruków 3D??

 5. Karoll

  Można dokupować oddzielnie poduszki?

 6. Annka

  Mnie tez interesuje kwestia czyszczenia tego typu materiału? Czy się nie zniszczy zbytnio i czy plamy nie będą za trudne do usunięcia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here