piątek, 26 sierpnia, 2022
Strona głównaZakupy z pomysłemMeble ogrodowe - 7 pomysłów na aranżację ogrodu

Meble ogrodowe – 7 pomysłów na aranżację ogrodu

Ogród dla wielu coraz częściej kojarzy się już nie tylko z przestrzenią w której należy zadbać o trawę czy zasadzić na niej kwiaty i krzewy. To także miejsce, które daje możliwość błogiego relaksu lub też zjedzenia rodzinnego obiadu. I tu kłania się wybór odpowiednich, sprzyjających temu mebli ogrodowych. Sprawdźcie, jakie mamy dla Was propozycje.

1.

Meble ogrodowe – Sofa ogrodowa Milano 2 w 1

meble ogrodowe

Decydując się na nią będziecie mieć sofę i leżankę w jednym. Jej konstrukcja wykonana została z pomalowanych proszkowo profili aluminiowych, natomiast całość opleciono technorattanem. Zagłówki są regulowane, zaś poduszki wyposażone w zamek umożliwiający zdejmowanie poszewek. W komplecie z sofą dołączono niewielki stoliczek kawowy pokryty blatem wykonanym z hartowanego szkła.

Cena: od 1599 zł
Producent: Home&Garden
Więcej: www.homegarden.com.pl

 2.

Meble ogrodowe – Patio Bordeaux

meble ogrodowe patio

W skład kompletu mebli ogrodowych Bordeaux marki Pario wchodzi: 6 składanych krzeseł o metalowym stelażu z siedziskiem z tekstyliny, a ponadto metalowy stół z blatem wykonanym z hartowanego szkła z otworem na parasol oraz sam parasol. Ten jest 6-ramienny z możliwością regulacji kąta nachylenia. Podstawę do niego będziecie musieli dokupić oddzielnie.

Cena: 1119 zł
Producant: Patio
Więcej: www.patio.dajar.pl

3. 

Meble ogrodowe – 1001MEBLI Amsterdam

meble ogrodowe amsterdam

Zestaw mebli Amsterdam został wykonany z technorattanu. Składa się z dwóch sof rattanowych z poduszkami: 2 i 3 osobowej, a także dwóch foteli, stołu jadalnego i dwóch podnóżków. Meble mają mocną, malowaną proszkowo aluminiową ramę oraz impregnowane poszewki z zamkiem.

Cena: od 10550 zł
Producent: 1001mebli
Więcej: www.1001mebli.pl

 4.

Meble ogrodowe – Sofa ogrodowa Sydney

meble ogrodowe sofa sydney

Sofa została wyposażona w rozkładany baldachim. Jest wygodna i można śmiało w niej wypocząć. Po rozłożeniu jest tworzy dość sporą przestrzeń.

Cena: 2499 zł
Wymiary: Home&Garden
Więcej: www.homegarden.com.pl

 5.

Meble ogrodowe – Zestaw technorattanowy ANGELICO

meble ogrodowe bello angelico

Zestaw jest wykonany z rattanu syntetycznego i stanowi połączenie dwóch modułów narożnika, puf oraz stołu o stalowej konstrukcji. Daje on dużo możliwości aranżacyjnych. Producent zapewnia, że meble są odporne na wodę, słońce oraz ekstremalne temperatury. Dołączone do nich poduszki wykonano z tkaniny pokrytej teflonem, co czyni je odpornymi na wilgoć.

Cena: od 3699 zł
Producent: Bello Giardino
Więcej: www.bg-meble.pl

6.

Meble ogrodowe – Zestaw Odense – Akacja

meble ogrodowe odesseMeble modułowe wykonane z wysokiej klasy drewna akacjowego, który pomalowany został na kolor biały. W skład skomponowanego przez nas zestawu wchodzą: fotel, ławka i stół.

Cena: 1256 zł
Więcej: www.sklepdlh.pl

7.

Meble ogrodowe – Komplet deskowy GRZEŚ

zestaw ogrodowy grzes

Komplet mebli ogrodowych składający się z stołu, dwóch ławej oraz dwóch krzeseł lub stołu i sześciu krzeseł (do wyboru). W blacie stołu bez problemu można wywiercić otwór na maszt parasola ogrodowego.

Cena: 1220 zł
Producent: ogrodolandia
Więcej: www.ogrodolandia.pl

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Najnowsze w kategorii

Popularne w kategorii